Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha csak két hétig minden nap...

Ha csak két hétig minden nap szedek 0.5mg-os rivotrilt lesznek elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés

Sajnos felborult a belso oram es orankent megebredek este. Szeretném ezert kiutni magam a jobb alvas erdekeben es “visszaszoktatni” arra, hogy ne keljen fel orankent ejszaka.

Olyan , mint mikor hetvegen is felkel az ember reggel 6 kor, mintha munkaba menne, mert berogzult az akkori kelés.


Raszokni nem szeretnék és csak atmeneti lenne. Gyenge altatoval (zolsana) probalkoztam, de ugyanugy felkelek orankent kb… csak cserebe masnap is almos vagyok.



2022. okt. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

És honnan szednél rivót? Ha már a háziorvoshoz fordulsz hogy írja fel, inkább próbáljatok mást első körben.

Bár a leg célravezetőbb az okát megkeresni, és megszüntetni.

2022. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neurologusom irta ki. Hidd el probaltam mar mindent. Elsokorben termeszetes cuccokat(melatonin,valeriana,citromfu stb)vmi brutal eros antihisztamin, ami almosit … aztan zolsana altato, de itt tenyleg az kene, hogy raszoktassam az agyam arra , hogy ne keljen fel ejszakankent.
2022. okt. 22. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog rá szokni az agyad gyógyszerrel soha. 5 nap után rászoktam és 6 évig voltam súlyos függő.
2022. okt. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Agomelqtin, mirtazapin és más antidepik ajánlottak alvásgondra.
2022. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!