Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszihopatanak aki szuletes...

Egy pszihopatanak aki szuletesetol ilyen mi rossz az agyaban mi hiányzik belőle? Mik a biológiai okok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Ok olyanok mint a test lélek nélkül?

Vallasi nézőpontból?

2022. okt. 25. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vallási nézőpontból ja, mondhatjuk, hogy kvázi nincs lelkük, de szerintem maradjunk a tudományos megközelítésnél.


Ezt találtam:


[link]

2022. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Enis ilyennek érzem magam.otletem sincs hogy legyek boldog mert még soha nemvoltam.


Sokmindent élertem és megszereztem igazából minden célom teljesítettem


Van pénzem azért bőven és gyűlik minél többet dolgozom

Vagy gyermekem

És havi 2 3 szor olyan lanyokhoz járok akikről álmodni se almodhatnek és mindig máshoz.


De nem érzek semmit.nem a magány a probléma mert ez természetes állapot nálam. Hosszabb távon nem bírok elviselni senkit .

Csak egyszerűen röhejes hogycsak ennyi az élet.

2022. okt. 25. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az öndiagnosztizálgatási görcs már megint? A pszichopaták nem éreznek félelmet, sem bűntudatot, ugyanis idegfejlődési rendellenesség miatt nem működik megfelelően az agyukban a félelemközpont.

A boldogságnak semmi köze nincs a pszichopátiához, a pszichopaták érezhetnek boldogságot, örömöt, sőt az esetek többségében jól vannak, nem jellemző rájuk a szorongás vagy ilyesmi.


Most már megnyugodhatsz, nem vagy pszichopata. Ha labilis vagy, ami a válaszaidból elég egyértelmű, akkor keress fel egy pszichológust.

2022. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Melchi85 válasza:
100%
Az hogy nem voltál soha boldog (vagy csak nem “emlékszel rá”) nem jelenti azt hogy pszichopata lennél. Empátiát, megbánást, szomorúságot, szorongást bármi hasonlót érzel ha boldogságot nem is? Ha igen akkor nem lehetsz se pszichopata se szociopata. Csatlakoznék az előttem szólóhoz, mielőtt bármi marhaságot a a netről összenézel, konzultálj egy orvossal. Lehet, hogy egy kicsit magad alatt vagy csupán!
2022. okt. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"igazából minden célom teljesítettem"

A te céljaid voltak, vagy a családodból, környezetedből valakiéi?

Kipipáltad őket vagy örültél nekik?

2022. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Z válasza:

"Sokmindent élertem és megszereztem igazából minden célom teljesítettem



Van pénzem azért bőven és gyűlik minél többet dolgozom


Vagy gyermekem


És havi 2 3 szor olyan lanyokhoz járok akikről álmodni se almodhatnek és mindig máshoz."


Ezek seholsem olyan dolgok, amik tartós boldogságot tudnak okozni. Ezek mellett lehet teljesen üres és boldogtalan életed.

Ezt én sem nevezném pszichopátiának, vagy bármilyen biológiai rendellenességnek.

És csatlakozom az előttem hozzászólóhoz is, hogy a célok, amiket elértél olyanok, amiket te szerettél volna, vagy valami, amit mások mondtak, hogy jó neked, vagy amit a média szeretne elhitetni, hogy az ad igazi boldogságot?

2022. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LoneWolf:P válasza:
A pszichopaták általában inteligensek és érzelemmentesek, nincs bennük együttérzés és nem igazán lehet meghatni.
2022. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!