Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak reggel szorongok?

Miért csak reggel szorongok?

Figyelt kérdés

Mi az oka a reggeli szorongásnak, és depressziónak? Úgy értem biológiailag.

Minden reggel úgy kelek, mint akit kivégezni visznek, nagyon feszült, és rosszkedvű vagyok. Dél körülre enyhül, délutánra elmúlik, estére kimondottan jól érzem magam. Másnap kezdődik előlről. Gyógyszert nem szedek. Semmi extra nem történik velem, ami indokolná ezt a spontán javulást, se a reggeli zizit.



#szorongás #csak reggel
2022. okt. 27. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Hová mész reggel? Milyen napi rutinod van? Állt-e be változás valahol az életed területén?
2022. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Mert valami hormon akkor a legkevesebb a szervezetünkben. Ugyanígy vagyok most én is.
2022. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
17 éves koromtól kávézok reggelente. Ha valami okból nem tudom meginni a reggeli koffein adagomat, akkor érzem azt amit leírtál. Most 50 vagyok.
2022. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan ez van velem is. Nemrég voltam orvosnál közepes depresszio kevert szorongással. A reggel a legroszabb, és ahogy mondod nekem is kb 11-12 kezd enyhülni délután már jól vagyok estére pedig mint aki nem is szenved ebbe.Azt még hozzá teszem hogy mikor nem dolgozom(hétvége) van semmi bajom,ha igen is nagyon ritkán, rövid ideig. Valószínűleg nekem a munkahely az ami a mumus. Most készülök váltani.
2022. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanígy vagyok én is, de nem tudom az okát, nekem félálomban kezdődik álom es ébrenlét között és tart vagy egy másfél - ket órát. Aztán úgy, mint a kérdező délután kezdek leereszteni, ellazulni, de a reggelek nyomasztóak.
2022. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!