Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Epilepsziával diagnosztizáltak...

Epilepsziával diagnosztizáltak, számíthatok valamennyi támogatásra/segélyre? (Dolgozni szeretnék)

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, korábban nem volt epilepsziás rohamom, a családban sem senkinek. A munkahelyem elvesztettem mert üzletkötő voltam és nem vezethetek minimum egy évig. Most munkát keresek, nem akarom magam sajnálni vagy sajnáltatni csak egy nem egyszerű 30 evesen újra kezdeni mindent, feladni az addigi életed. Van valakinek tapasztalata e téren? Nyilván nem akarom h eltartson az állam dolgozni akarok és fogok is ha alkalmaznak (már ha feléért is mint korábban) de legalább egy kis támogatásra számíthatok ami a gyógyszerem fedezi? Elore is köszönöm
2022. okt. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A mostani új szociális törvényterv szerint majd segít a családod...
2022. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Pont most lett módosítva a törvény, már az állam a legutolsó szereplő ebben, de meg kell várni míg kijön a teljes törvény tervezet.
2022. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért fizetné más a te gyógyszered? Nyilván ezer munkakör betölthető epilepsziával.
2022. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Üzletkötő vezetés nélkül?

Nekem még sehol nem volt gond.

2022. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs családom, szüleim meghaltak, testvérem nincs. Azt elfelejtettem h mozgó üzletkötő voltam eddig. Elengedhetetlen a vezetés hozzá, már el is küldtek. 3-as nak “köszönöm” az empátiát, csak szólok h ezek a gyógyszerek nagyon drágák, ha nincs rá állami támogatás akkor több 10 ezer havonta és lehet h nem is segít. Nem kp-t várok csak azt h ne méregdrága legyen a gyógyszer. Meg Persze h betölthető sok munkahely csak nem mindegy h 200-ért mekibe gürizel vagy dupla ennyiért melózól olyan helyen amit szerettél csinálni. Na mindegy majd megoldom, inkább legyek epilepsziás mint hogy ennyi rosszindulat, keserűség meg frusztráció tomboljon bennem. :)
2022. okt. 28. 12:51
 6/7 Horváth Bence Ernő ***** válasza:
Szia én is epilepsziàs vagyok kb 12 éves korom òta sajnos 😥 ha szeretnél ìrj üzit és beszélünk! Max közgyógy igazolvànynal olcsóbb lehet a gyógyszer de nézz utána mert nem tudom hogy jàr e ez vagy nem mert van egy lista hogy miférbele !!
2022. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit én szedek 400ft havonta,neurológus írta fel.
2022. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!