Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért rettegek ennyire a...

Miért rettegek ennyire a párkapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy amint belelépnék egybe az olyan, mintha vége lenne az életemnek, egy ilyen kis halálnak élném meg. Olyan határtalanul rémisztő számomra a gondolat, hogy akkor nekem onnantól az életem oda van úgy nézve, hogy akkortól az egy korlát számomra, elvégre meg kell feleljek egy másik embernek, nem leszek szabad semmiféle értelemben. Meg még szeretnem is kéne azt, aki így bezár.


Közben meg tudom, hogy mások ezt örömmel csinálják, és boldogok tőle, hogy együtt vannak valakivel, és én vagyok az abnormális szerintük.



máj. 16. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy normális párkapcsolatban nem vagy bezárva.
máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Meg is magyaráztad magadnak, hogy miért felsz az első bekezdésben. Mi a kérdés?
máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Súlyos problémák vannak! Orvos!
máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es! Akkor így kérdem, mások miért nem érzik ezt, míg én igen?
máj. 16. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyanezt érzem a gyerekvállalással kapcsolatban. Hogy onnantól fogva legalább 18 évig a te felelősséged egy másik ember, és még utána is rád van ragadva. Mások ezt miért csinálják?
máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet ert valami olyan trauma ami miatt igy erzed
máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös! azért a te félelmed gyakoribb.
máj. 16. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kötelékfóbiára gyanakszom, de nem vagyok pszichológus. Szakember meg tudja mondani.
máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Trauma szeirntem. Pszichoterapia kellene
máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Halálfélelemmel rokon. Úgy gondolod hogy ha átadod magad akkor megszűnsz, megsemmisülsz. Nem tudod átadni magad mert nincs is kit átadjál, bizonytalan vagy magadban. Ez pedig azért van mert magad felé se vagy elköteleződve.
máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!