Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat a trittico?

Miért nem hat a trittico?

Figyelt kérdés

Bevettem tegnap, úgy aludtam tőle mint a bunda, ma meg semmi.


Lehet csak azért hatott, mert mielőtt elkezdtem volna szedni, akkor nem aludtam semmit egy éjszaka, és alapból elvoltam fáradva?


Negyedet vettem be, mert darabokra van osztva a szedése. De most megint fogalmam sincs mit csináljak, mert ez így nem lesz jó. Megint nem alszok semmit, és utána megint sikerül, és akkor minden másnap sikerül majd valamit?


2022. okt. 28. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Megértelek, nekem a Tritticoból a 2/3 szem hozott 5 óra alvást, de izomfájdalom miatt el kellett hagynom.
2022. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen nem értem én se akkir mi értelme ennek. Mindig felír egy gyógyszert, és pár alkalom után nem hat. Jó üzlet ez nekik. Nekem nem izomfájdalnam van hanem hasmenésem minden reggel, szóval ja, az se jobb.


Csak azt nem értem miért lettél lepontozva, főleg ennyire.

2022. okt. 28. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Attól sajnos még a Trittico nem volt jó nekem.
2022. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!