Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szisztok! Szerintetek sikerül...

Szisztok! Szerintetek sikerül beilleszkednem? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Pesti vagyok és most középiskolás 3.-os.Amit tudni kell hogy szorongok és depressziós vagyok nagyon erősen.Általánosban (7.-től) és középsuli első 2 évfolyamán magántanuló voltam,egyrészt nehéz a beilleszkedés másként féltem is az újtól és szorongtam.Ugye hamarosan érettségi és probáltam erőt venni magamon hogy valamire vigyem,bármennyire is nehéz. kb 3 és fél hete vagyok suliban,de nem igen beszélgetek,nehezen nyilok meg ha hozzám szolnak,szorongok,idegeskedek.Szerintetek idővel megtudok nyílni? mert ez igy nagyon nehéz :(


Ui:Psziciháter volt,gyogyszert katam,de ugy voltam mint aki be van lőve,alig tudtam felkelni,meg az ember agya ugy nem is igen fog ami érettségi előtt fontos. Előre is köszi..


2010. szept. 28. 14:50
 1/2 anonim válasza:
Én csak drukkolni tudok Neked, hogy sikerüljön a beilleszkedésed! Szomorú, hogy ilyen fiatalon már depressziós vagy, de ezen lehet változtatni! Ehhez nem kell más mint 1-2 jó barát és jó nagy adag vasakarat! Csak pozitívan!!!! Meg tudod csinálni!!! :)
2010. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem könnyű így, hogy 2 évig nem nagyon jártál közösségbe, de biztos sikerülni fog, csak idő kérdése! Gondolj arra, hogy semmi baj nem történhet (ill. nincs semmi vesztenivalód), ha beszélgetsz osztálytársaiddal, kedvesen fogadod őket, ha közelednek feléd. Próbálj meg 1-1 szimpatikusabb emberrel külön barátkozni, az csak egyszerűbb, mintha úgy éreznéd, hogy van a nagy közösség, és Te.
2010. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!