Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyásznak ez melyik fázisa/sz...

A gyásznak ez melyik fázisa/szakasza?

Figyelt kérdés

Amikor meghalt anyukám a temetés után sok mindenkiben őt láttam az utcán. Mintha mindenki hasonlítana rá egy kicsit. Lassan 3 éve lesz, hogy meghalt és még mindig van olyan, hogy az utcán odakapom a fejem, hogy nem e ő az. Persze tudom hogy nem, mégis újra megnézem.


Ez másnál is van így? Olyan fura ez nekem.


2022. okt. 31. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tagadás. Másnál is így van. Talán mindenkinél. Mert vágysz rá, hogy lásd, hogy meg nem történt legyen az elvesztése.
2022. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig úgy érzem, teljes mértékben elfogadtam, hogy meghalt. Tudtam is, hogy meg fog halni, mert beteg volt. Soha nem kérdeztem meg, hogy miért történt így. Elfogadtam, hogy ez van és kész. Felkészültem rá. (Ha erre fel lehet)
2022. nov. 1. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De azért mégis megvan benned a vágy, egy mágikus kívánság, hogy mégse legyen igaz.
2022. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!