Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kedvenc zenéid alapján te...

A kedvenc zenéid alapján te pszichopata vagy?

Figyelt kérdés

A New York-i Egyetem kutatói ...a tesztek alapján bizonyítottan pszichopaták, azoknak a 🔷Lose Yourself volt a kedvenc daluk Eminemtől. A második a pszichopaták által különösen kedvelt dal a 🔷No Diggity volt.


Mely dal az, amely a leginkább ártatlan?

A pszichopaták kifejezetten utálták 🔷Sia Titanium című dalát!


[link]



2022. nov. 1. 19:00
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
44 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen...Fásy Zsülit hallgatok...
2022. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
Aham...szóval akinek jó a zenei izlese az pszichopata. Én nem hallgatok Eminemet, de kifejezetten jó a zenei ízlésem. Tehát...abszolút az vagyok.
2022. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Mi alapján megy ez? Ha valaki a lassú, szomorú vagy csak meghittebb hangulatú zenéket preferálja az nem az? Aki inkább például a metált az meg igen?:D
2022. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ott külön ki is van emelve három szám. Ha az első kettőt szereted és a harmadikat nem, akkor jó eséllyel pszichopata vagy. Állítja a kutatócsoport. Nyilván ennek az ellenkezője alapján az eredmény az hogy egészséges vagy


Én pl Eminem számait utálom és az első kettőt is, de a SIA számíi bejönnek és az is ami ott van, tehát én egészséges elméjű vagyok

2022. nov. 1. 20:35
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
És ha a Lose yourself-et szeretem, de a másik kettőt nem ismerem?
2022. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
A Lose Yourselfet imádom, a Titaniumot szeretem, a No Diggity semleges. Hát ez alapján fogalmam sincs akkor mi az eredmény :D
2022. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

"Ha az első kettőt szereted és a harmadikat nem, akkor jó eséllyel pszichopata vagy. Állítja a kutatócsoport. Nyilván ennek az ellenkezője alapján az eredmény az hogy egészséges vagy"


Hát azért ez nem így működik szerintem :D

2022. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Eminem oké másodikat nem ismerem Sia gyűlölöm
2022. nov. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Quimbyt hallgatok, Vad Fruttikat és főleg Hiperkarmát. Nem tudom,hogy emiatt miért lennék az.

39/nő

2022. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
16%
Undorító, amit manapság zenének neveznek. Eminem? Ha nem néger, ne rappeljen. Sőt. Senki se rappeljen. Undorító az egész műfaj. Nem vagyok pszichopata, talán egy kis mértékben szociopata, de az sem igazán. Csak nekrofil. Na mindegy, én Bétóvent hallgatok gyakran.
2022. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!