Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kedvenc zenéid alapján te...

A kedvenc zenéid alapján te pszichopata vagy?

Figyelt kérdés

A New York-i Egyetem kutatói ...a tesztek alapján bizonyítottan pszichopaták, azoknak a 🔷Lose Yourself volt a kedvenc daluk Eminemtől. A második a pszichopaták által különösen kedvelt dal a 🔷No Diggity volt.


Mely dal az, amely a leginkább ártatlan?

A pszichopaták kifejezetten utálták 🔷Sia Titanium című dalát!


[link]



2022. nov. 1. 19:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Én Lady Gaga-t hallgatok, sőt, imádom őt, erről nem írnak?
2022. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

11, Attól függ mi a dal szövege meg hogy te úgy hallgatod, hogy érted-e, mert akkor a szövegre figyelsz. Ha a szöveg pszichopata mint pl Marlin Mansoné, sátánizmus meg negatív érzelmek vannak benne piedesztára emelve akkor igen


Ha viszont csak a zene miatt hallgatod, annak ritmusa miatt akkor viszont nem

2022. nov. 24. 15:44
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
12, természetesen úgy hallgatom, hogy értem (nagyjából) a szöveget, és azonosulni is tudok a dalokkal (pl Paparazzi, Judas, Bloody Mary stb)
2022. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 NTBS ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichopata, ismerem ezeket, de nem szeretem.
2022. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Csak a jó veretős gipsy zene megy nálam végülis az vagyok.
2022. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod véletlenül, hogy aki Diamanda Galás: Litanies of the Satan-t hallgatta, az milyen? :-D
2022. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ó az ilyen sátános zenék mind szélsőséges pszichózis attitüdjei. Nem is kérdés. A sátánizmus a negatív, kártevő energiák tárháza
2022. dec. 20. 17:57
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
17# Na, akkor megnyugodtam.
2022. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha én Krúbit hallgatok akkor pszichoata vagyok? Ráadásul 44 évesen.
2022. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nos, én akkor jó eséllyel pszichopata lennék, olvastam ezt a tanulmányt én is.😂 Nem ezek a kedvenc számaim, de kamaszkori emlékek, bandázások miatt kedvelem, szoktam hallgatni az első kettőt, értem, érzem a szövegét.

A rock a fő zenei műfaj, amit szeretek, bluest, countryt, rockabillyt szoktam hallgatni.

Egyébként nem meghatározott szorongással, pánikzavarral, illetve borderline jegyekkel diagnosztizáltak,kezelnek. Van baj a fejemben, de szerencsére nem vagyok pszicho, sem szociopata.

2023. febr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!