Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Bántom magamat: Égetés, vagdosás, ütés, néha azért mert erős kényszert érzek, nem bírom ki nélküle, megnyugtat. Máskor öngyűlölet miatt.


Kiesnek időszakaszok. Nem emlékszem mit csináltam, hol vagyok, csak azt látom, hogy sírtam és remegek.


Vannak halucinációim, de ezek később esnek le, vagy rám szólnak, meg kérdezik mit csinálok, vagy csak utólag. Vizuális és hang.


Erős hangulatingadozások, van hogy egy hétig alig kellett ki az ágyból, folytonos öngyülőlet, öngyilkossagi gondolatok, bántom magamat. Többször voltam emiatt a sürgösségin. De utána úgy sétálok, rá egy héttel mintha semmi bajom nem lett volna. Kvázi kitöröltem azt a szr hetet az agyamból, de utána újra visszaesek.


Alig tudok aludni, folyton rémálmaim vannak, vagy éjjel halucinálok, vagy random képeket látok bevillanni az agyamba. Fájdalomra alszom, el, csak az segít.


2022. nov. 7. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Először is barátjának, családtagjának adja meg a telefonos lelki elsősegély-szolgálatok elérhetőségét (116-123, éjjel nappal hívható, előtag nélkül, díjtalanul, mobilról és vezetékes telefonról egyaránt). Biztassa, hogy keressen fel egy pszichiáter szakorvost (a területileg illetékes pszichiátriai gondozók listáját itt találja), egy klinikai szakpszichológust. Sürgős esetben, akut öngyilkossági krízisben pedig jelentkezhet bármelyik kórház sürgősségi baleseti osztályán (SBO), pszichiátriáján
2022. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!