Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rákaptam a gin tonicra, ez...

Rákaptam a gin tonicra, ez már alkoholizmus?

Figyelt kérdés

Van, hogy magamban is megiszok jó pár gin tonicot, nyilván nem mindennap, de heti 2x azért igen. Régen egyáltalán nem ittam alkoholt, sőt, nem tudom mi van velem, hogy 25 éves koromra megy el az eszem. Érzem én is, hogy ez nem normális, de jó dolgomban nem tudom mit kezdjek magammal, csak szórom a pénzt és drogozok (kizárólagosan bulikban), valamint otthon piálok. Értelmes hobbijaim nincsenek, unatkozom, a pénztárca viszont tele, úgyhogy egyenes úton haladok a függőségek felé.

Mit gondoltok, mit tudok tenni ez ellen?



2022. nov. 8. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy nincs benned semmi motiváció valami tartalmas dologra, mert mindened megvan. Jódolgodban miert nem végzel pl karitatív tevékenységet, vagy miért nincs hobbid?
2022. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 pont azért, mert nincs motivációm.😅 Ha lenne, már belekezdtem volna valamibe. Mindenesetre full jogos, amit írsz, megpróbálok kitalálni valami értelmes elfoglaltságot.
2022. nov. 10. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!