Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril elvonási tünetek kb....

Rivotril elvonási tünetek kb. hány nap múlva jelentkeznek abbahagyás után?

Figyelt kérdés
Gondolom egy hét elteltével már éreznék elvonási tüneteket…?

2022. nov. 10. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekem már aznap jelentkeztek. Ha nincs, szerintem már nem lesz.
2022. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Azonnal kb, max 1 nap.
2022. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
1-2 nap. Ha súlyos függőség van, akkor már pár óra múlva is. Ha egy hétig semmi nem volt, akkor megúsztad.
2022. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Másnap. Nagyon enyhén. Negyedik napon erősödött fel.
2022. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt! Nem tudom melyik nagy okos pontozott le mindenkit, de nem én voltam… feltételezem valaki aki inkabb a homeopatiaban es az akkupunkturaban hisz, nem ezekben a csúnya csúnyaaa benzokban. (Ami jogos, csak neha többet ártunk azzal, ha nem szedjük ezeket a mérgeket. Engem pl szó szerint megmentett a zàrtosztálytól…)
2022. nov. 11. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nyugtatóknak is lehet haszna.
2022. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IldyAngel000 válasza:
64%
Sajnos régóta vagyok rivotril függő! Voltám már elvonó kúrán kórházon belül senkinek nem kívánom amit átéltem és hónapokig kell bennt maradni attól függ ki mennyit szed. Én akkor napi 8mg szedtem. Minden kéthétben egy negyedet csökkentettek nagyjából sikerült lejönni róla felügyelet alatt. Sokáig nem tartott, mert vissza kaptam ismét a rivotrilt. Most 3x2mg a napi adagom és ha nincs akkor 3 nap múlva jönnek az elvonási tünetek. Remegés, ingerültség, szédülés és éppen amit még hoz magával rettenetes érzés, de gondolom másoknak is hasonló tapasztalatai vannak.
2023. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!