Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még van valaki így ezzel?...

Még van valaki így ezzel? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy senki ne ismerjen, a családom sem, egyedül is szeretnék élni, nem akarom hogy bárki is szeressen de nekem olyan anyukám van aki nagyon szereti a gyermekeit, viszont én nem szeretem ha szeretnek, utálom. Az egész családomat és mindenkit aki közel áll hozzám, barátaim szeretném ha lennének de nem közeliek. Imádom az olyan embereket akik nem tudnak szeretni, úgy érzem én sem tudok és empátia sincs bennem, de régebb volt és nagyon érzékeny voltam. Eltávolódtam mindenkitol, saját családommal úgy beszélek mintha idegenek lennének, nem akarom hogy bárki is mellettem legyen. De hogyan érhetném ezt el?
2022. nov. 11. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Haladéktalanul menj pszichológushoz, mert ennek így nagyon rossz vége lesz! Baromian tönkrevágod magad! Természetesen nem akarsz ténylegesen eltávolodni az emberektől, kifejezetten erősen akarsz közelíteni, de valami hihetetlenül rettegsz a visszautasítástól és csalódástól! Vagy durván elhanyagoló szüleid voltak (szeretteljes anya mellett ember így nem fordul ki önmagából, mert egészséges lesz), vagy extrém módon csalódtál a szerelmedben! Kifejezetten súlyos állapotban vagy, ne várj a szakemberrel!
2022. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteh
2022. nov. 12. 00:38
 3/5 A kérdező kommentje:
beteg
2022. nov. 12. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem diagnosztizálható betegség, de nem is normális állapot. Önsorsrontó káros megoldási (vagyis menekülési) forma keresése, amit pszichológussal kell kezeltetni, hogy ne a boldogtalanság megkövesedése felé vedd az irányt, hanem a boldogság felé.
2022. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen pszichiátriai állapot, sajnos elfelejtetem a nevét, mindenesetre az egyén életét csak annyiban nehezíti meg, hogy az életben a pozitív emberi kapcsolatok sokszor nagyon fontosak és ha ez nincs jelen, akkor bizonyos ügyek elintézése erősen megnehezül.
2022. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!