Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autistaként a semmitmondó/seho...

Autistaként a semmitmondó/sehova nem vezető felszínes csevejt hogy lehet elviselni?

Figyelt kérdés

Pl egy munkahelyen vagy vallási közösségben sokszor van üresjárat és akkor random emberek odajönnek, hogy hogy vagyok meg mizu.


Annyira nem bírom az ilyen parttalan iődjárásismilyen beszélgetéseket és igyekszem menekülni belőlük.


Más is van így ezekkel?



2022. nov. 12. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden introvertált embert zavar ez. Mennyi közük van ahhoz, hogy mi van velem, hogy vagyok és engem se érdekel, hogy vadidegenekkel mi újság, akkor most mit jópofiskodjunk és mit hazudjak nekik?
2022. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ja, az az introváltát rémálom. Eleve leszív a beszélgetés, és akkor még idióta extrók semmitmondó hülyeségeit hallgassam, mikor senkit nem érdekel, és fordítva őt sem érdekelné az én nagyapám kertajtójának színe.
2022. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nekem egészen konkrétan fizikailag megfájdul ilyenkor a fejem, de ilyen teljesen elviselhetetlen szinten.
2022. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok autista, hanem introvertált.


Odajön, bólogatok, aztán csá.

Ha olyan passzban kap el, akkor pedig megmondom neki, hogy menjen máshoz, nekem nincs kedvem bájcseverészni.

2022. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is introvertált vagyok, nagyon szenvedek ezektől. Én arrébb megyek, úgyse tudok hozzászólni.
2022. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mese, időnként be kell vállalni. Már ha normális viszonyt akarsz kialakítani a munkatársakkal, ismerősökkel stb.


Én úgy vagyok vele hogy igaz hogy unalmas és fárasztó, de kis mértékben csinálom, mert tudom hogy a többi ember jó néven veszi. (ha ez számít: introvertált vagyok és van autizmus diagnózisom is)

2022. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!