Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A személyiségzavar gyógyítható...

A személyiségzavar gyógyítható? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sejtem, szinte biztosan tudom magamról, hogy személyiségzavaros vagyok.


Nincs semmi empátia bennem, teljesen semleges vagyok érzelmekkel kapcsolatban.

Mindent fekete-fehérben látok, vagy jó vagy nagyon rossz.


Mindenkiben és minden szituációban a legrosszabbra készülök, hogy az illető rosszat akar nekem legyen szó bárkiről, vagy bántani fog, sérülni fogok, veszteségem lesz.


Mindenkit megcsaltam akivel kapcsolatom volt, rengetegszer, de nem érzek bűntudatot. Az előbb említett ok miatt: hogy az majd úgy is rosszat akar nekem, fogat-fogért.


Nagyon sokat hazudtam, és hazudok. Ez tulajdonképpen a létformám. Még akkor is hazudok, amikor nincs rá okom - mert biztonságban érzem magam tőle..


És még sorolhatnám.



Ennek a gyógyítása lehetséges, TB által finanszírozott?


2022. nov. 12. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Pszichopata vagy.


Magan terapeuta biztos gyogyitja. Hipnoterapeuta. A tb csak gyogyszeres kezelest finansziroz,ami csak mergezo emberkiserlet.

2022. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Pontosan úgy van ahogy az 1-es írta.Nem értem az igazságért miért pontozzátok le?A gyógyszeres kezelés valóban sz@rt sem ér hanem csak egy gyógyszerfüggő lesz a kérdezőből.
2022. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Normális helyeken gyógyszeres kezeléssel kiegészített pszichoterápia a bevett gyakorlat. A sok agymosott delíriumos spiriszutyokkal ellentétben azt kellene felfogni, hogy sok mentális problémának hormonhiány vagy túltermelés az alapja, ami egy biokémiai folyamat. És mint ilyen, lehet vele meditálgatni a hegy tetején teliholdkor, kurvára nem lesz eredménye, csak a megfelelő vegyületnek.


Ez igaz az összes személyiségzavarra, major depresszióra, skizofréniára stb.


Első lépés beállítani a megfelelő hormonszintet HA szükséges.


Második lépés megtanítani a pácienst együtt élni a betegségével és úrrá lenni felette. Van amikor ez sikeres teljesen és van amikor a gyógyszernek maradnia kell. Nem, a gyógyszer nem rossz, az emberiség megdöglött volna 10 évesen, ha nem lettek volna gyógyszerek.


Jó lenne ha nem szintén kezeletlen elmebajosok tanácsaira hallgatnátok.

2022. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
És igen, van tb alapú kezelés is, de nem javaslom. Magánban figyelnek az emberre és nem csak lerázzák
2022. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy kérdező?
2022. nov. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!