Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valakinek szorongásos...

Volt már valakinek szorongásos személyiségzavara? Gyógyítható ez?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy nehezen oldódok fel társaságba és valahogy nehezen tudok örülni bárminek is, míg más "szét" neveti magát én nekem addig egyszerűen nem megy :( Szorongok és nehezen tudok megnyílni. Pszichológus tud segíteni, hogy mi az oka ennek?
2016. márc. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szorongásos személyiségzavar nincs.

Az, hogy szorongasz az lehet, azt meg is tudod állapítani de ez még nem biztos hogy személyiségzavar.

Miért személyiségzavarra gondolsz?

2016. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vanamikor olyan vagyok hogy elkerülöm a másikat, van amikor jobban közeledek a másik felé, ez mondjuk függ attól is hogy mennyi az önbizalmam, sokszor úgy indulok neki mindennek hogy kudarc lesz belőle és az úgy is van.
2016. márc. 17. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán elkerülő személyiségzavar?
2016. márc. 17. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan sincs.
2016. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elkerülő személyiségzavar van.

Viszont szerntem Te inkább önbizslomhiányos vagy és szorongó típus.

A személyiségzavar nagyon összetett, nem lehet ezek alapján rámondani valakire hogy személyiségzavaros.

Ha gondot okoznak ezek a dolgok a mindennapi életben akkor keress fel egy pszichológust.

2016. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!