Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogadjam el magam...

Hogyan fogadjam el magam lányként?

Figyelt kérdés
Mindig is volt bennem egy érzés hogy valami nincs rendben velem. Gyerekként a fiú unokatestvérem akartam lenni, de nem értettem miért. Sokszor elgondolkodtam rajta hogy milyen lenne fiúként élni az életemet, és mindig úgy éreztem hogy az vagyok én. Mindig utáltam magam azért aki vagyok és hogy nem lehetek az aki akarok lenni. Gyerekként mindig a fiúkkal akartam volna lenni, oviban is, s egyszer egy fiú szerelmet vallott nekem ott, de már akkor is tudtam hogy nekem egy fiú sem kell, egy lányt szerettem nagyon, még most is tetszik, de azóta megismertem egy másik lányt akit kedvelek, de mindegy is mert sosem lesz kapcsolatom, nem tudom így elfogadni magam, próbáltam normális lenni, próbáltam fiúkat szeretni, próbáltam lányos lenni, de az nem én vagyok. 18
2022. nov. 13. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Menj el pszichológushoz. Lehet transzexuális vagy, vagy leszbikus, van ilyen, segít kideríteni, és helyretenni magadban.
2022. nov. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy transz fiú vagy, lehet, hogy fiús lány, de ha nem akarod, nem kell bekategorizálnod magad egyikbe sem. Egy pszichológus valóban sokat tudna segíteni önmagad megtalálásában, de az is, ha sorstársakkal beszélgetnél.
2022. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, ezt nem lehet erőltetni, tedd azt ami neked jól esik.
2022. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Lehet csak valamiért irigyelted a fiú unokatesódat.
2022. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!