Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el, hogy egész...

Hogy fogadjam el, hogy egész életemben minden nap egyedül kell lennem és főleg aludnom?

Figyelt kérdés
Bipolaris vagyok, sokszor hetekig érzéketlen, akkor nincsen gond, de ez mindig átvált abba, hogy hirtelen nem tudok egyedül lenni és csak úgy tudok meglenni, ha azt képzelem hogy együtt alszom valakivel, aki tetszik. Ez nem hangzik olyan komoly problémának, de nekem nagyon nagy gondot okoz. Ilyenkor egész, főleg éjjel azt képzelem hogy valaki átölel és úgy alszom el. Hogy zárjam ezt ki? (Kapcsolatom nincs es nem is lehet, soha nem is volt, az ismerkedést ne javasoljátok)

2022. jan. 16. 05:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
A betegek megfelelőn beállított gyógyszeres kezelés mellett teljes értékű életet élhetnek.
2022. jan. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Pszichológus segítségével nem tudnál annyit fejleszteni magadon, hogy ne okozzon gondot a magány, vagy menjen az ismerkedés is?
2022. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nekem is. Megkeresem mindjárt a kérdésem.


Nekem nagyon sok éve van és borzasztó.


Én is bipoláris vagyok (vagy borderline). Nem tudom, mit javasoljak, én már jártam terápiába, voltam Tündérhegyen, pszichiátrián, nem szedtem - aztán szedtem gyógyszert, stb.


Teljesen egyedül élsz? Nincs olyan rokonod vagy barátod, akivel össze tudnál költözni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2022. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Én azért nem zárnám ki kategorikusan, hogy kapcsolatom legyen.
2022. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az anyámmal élek, egyedül nem tudnék élni mert még a mai napig felek a sötétben... meg amúgy sem lesz soha saját lakásom.. igazából azt kellene elérni hogy érzéketlen legyek es ne kattanjak rá arra az egy férfire, aki kivételesen a 100-ból végre tetszett és ne vegye elő az elmém, amikor ok nélkül hirtelen “elönt a vágy” és utána úgy maradok hetekig. Ha lennének barátaim ilyenkor biztos elmennék valahova ismerkedni, dehát nincs így
2022. jan. 16. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Érzéketlennek lenni hetekig, úgy érted nem érezni semmit sem?

Durva! Bár a mai világban ez inkább hasznos. Én attól döglök meg, hogy tele vagyok érzésekkel. Fájdalmas nagyon.

2022. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Úgy, hogy teszel rá magasról. Ez most az új trend.
2022. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6, ezt úgy értem hogy par hétig ra vagyok kattanva egy férfire, aki tetszik, vagy zenére aztán este elalszom, reggel felkelek és olyan hatassal van rám, mintha egy üveg víz lenne... 180 fokos fordulat egy éjszaka alatt. Aztán persze megint megfordul es újra kiszemelek magamnak valakit vagy a mennybe repít egy zene...
2022. jan. 18. 00:56
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Ez olyan lehet, hogy ami másnál kb. min. 1hónap, az nálad egy éjszaka. Ha van rá hatásos kezelés, nevezz be rá, ha meg nincs, akkor fogd fel úgy, hogy mindenkinek van valami keresztje, amitől 1életen át szív...más lehetőség asszem nincs.
2022. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elvileg van gyógyszer ra, de nekem rohamaim voltak tőle
2022. jan. 18. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!