Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer bárki olyan oldalakat,...

Ismer bárki olyan oldalakat, ahol lelkisegélyt nyújtanak?

Figyelt kérdés

Be kell látnom, hogy segítségre van szükségem, viszont annyi pénzem, hogy több alkalommal elmenjek egy pszichológushoz sajnos nincsen. Így valami alternatívát keresnék, mivel sajnos nincs olyan ember akivel beszélhetnék erről.

Valami anonim oldal, ahol csak meghallgatnak is jó lenne, ha bárki ismer ilyet. Bármi jó lenne, csak beszélni szeretnék valakivel, aki meghallgat és nem lehurrog, hogy miért nem vagyok képes túllépni a dolgon.


2022. nov. 17. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
2022. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Mesélj, hallgatlak
2022. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ez az oldal is sokat segített már. Tény, hogy tudni kell kizárni a lelkileg romboló válaszokat. Amikor szükségem volt rá mindig akadt olyan személy, akivel privátban tudtunk beszélgetni egy egy problémáról. Sokkal könnyebb volt név arc nélkül megtenni ezt.
2022. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
TB-s, ingyenes pszichológus is van.
2022. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#2. Nagyon kedves, köszönöm szépen a felajánlást, de ide nem szeretném kiírni a problémát.


#3. Sajnos nem tudom kizárni a lelkileg romboló válaszokat, ezért nem is írtam inkább ki ide, mert mindig lesz olyan, aki lehordja az embert bármi is legyen a gond.


#4. Köszönöm szépen a tájékoztatást, ezt nem tudtam, hogy TB-re is lehet menni.

2022. nov. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!