Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nulla empátiás emberrel...

Nulla empátiás emberrel találkoztatok valaha?

Figyelt kérdés
Én sajnos bele futottam egy ilyenbe. Az csak egy dolog hogy hátba szúrt, kihasznált, felhasznált, hiszen történt már ilyen velem. Viszont azokban az esetekben mindig volt bocsánatkérés, megbánás, és bizonyos esetekben jóvá tétel is. Most viszont az volt, hogy az illető nulla megbánást mutatott, nulla empátiát, és büszke volt magára, hogy átvert, hatba szúrt, kihasznált, és kitekert módon még rám forgatta vissza a dolgot, azaz én tehetek róla, és ő mekkorát csalódott bennem. Emberileg teljesen lefagytam, traumát kaptam ettől a hidegvérűségtől, empátia, és megbánás teljes hiányától. Ti találkoztatok már ilyen emberrel? Mit éreztetek az empátiájának a hiánya miatt?
2022. nov. 19. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Találkoztam már ilyennel és én is csináltam már ilyesmit valakivel. De hogy ne kövezz meg az utóbbi miatt, ugyanazzal az emberrel tettem ezt, aki velem csinálta meg ezt. Tulajdonképpen mind a ketten csak kihasználtuk a másikat ki jobban ki kevésbé. Ő érdektelennwk tartott egy olyasvalamit megtenni ami nekem reményt adott volna, hogy esetleg azáltal változni fog valami. Ezért én szembesitettem őt ezzel, a lelkébe totálisan belegázolva, amit azóta se bánok. Nem vagyok jó ember, tudom, de ha esetleg leírnád a teljes sztorit aZ sokat segítene a lelkeden.
2022. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
*Mármint úgy értem, nem azzal gazoltam a lelkébe hogy szembesitettem vele, hanem úgy tettem, hogy fájjon neki. Nagyon csúnya dolgokat mondtam neki*
2022. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dare mo válasza:
19%

Vagy 100-szor.

Senkit nem érdekel H mi ndig tönkre mentem az ilyenektől. Ezért senkihez sem szólok. Nem ismerkedtem már soha többé.

2022. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!