Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányok! Ti mikor hordhattatok...

Lányok! Ti mikor hordhattatok először strandon bikini felsőt? (Úgy ertem, akin nem egyberészes volt.). Meddig kellett pucéran strandolnotok? Vagy úgy átöltözni, hogy nem takart semmi?

Figyelt kérdés

Volt kellemetlen élményetek amiatt, hogy már takartátok vopna magatokatokat, de a szüleitek korainak tartották?


Nudista strandra kellett mennetek úgy, hogy nem szerettetek volna?


Otthon miben voltatok? Kellett pucérkodni?


2022. nov. 23. 10:20
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem nudi szrqndon zaklattak. Oda nem vittek. De más nagyon kellemetlen élmenyem volt strandon. Ezért kérdeztem..


[link]

2022. nov. 23. 11:07
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a moderátorok munkáját!


A cikkben az egyik alany én vagyok. Picit van megváltoztatva a történetem, hogy ne legyek felismerhető...

2022. nov. 23. 11:23
 3/4 Metionin ***** válasza:
16%
Életemben először 8 évesen strandoltam és akkor már kétrészes fürdőruhát adtak rám. Sosem voltam kint emberek között pucéran. Kellemetlen élményem viszont volt, otthon anyám állandóan bejárkált amikor fürödtem nagyobb koromban is és megjegyzéseket tett a testemre. Elég sokáig kihatott az önértékelésemre sajnos.
2022. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :-(
2022. nov. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!