Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kvantumenergia segítségével...

Kvantumenergia segítségével ki lehet gyógyulni a pánikbetegségből/szorongásból?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ezekből pont nem így lehet.
2022. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább menj lélek/természet gyógyászhoz. De ha kapsz gyógyszert azt is szedd konzultációk mellett.
2022. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Psycho ***** válasza:
29%

Ha ez valami ezotériás kifejezés, akkor nem, nem lehet. Max ha szerencséd van a placebóval.


Ha más szemmel nézzük: mondj valamit, ami végső soron nem kvantumenergia. Ha így nézzük, akkor csak azzal tudsz kigyógyulni - más kérdés, hogy ennél specifikusabbnak kell lenni.

2022. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy írták, ha ezoterikus értelemben vett kvantumenergiáról van szó, akkor placebóként hathat, de ennyi. Pénzt ne adj ki se kurzusért, se "kezelésért", semmiért.
2022. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Amúgy a te olvasatodban mi az a kvantumenergia segítségével való gyógyítás?
2022. nov. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező szerintem a rezgésen alapuló terápiát érti.
2022. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ.

Igen, a rezgés szinten alapuló terápiát értettem a kvantumenergia alatt.

Valahol olvastam, hogy ezzel a módszerrel a pszichés próblémák is kezelhetők.

2022. nov. 25. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kognitív terápia hatásosabb.
2022. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Youtube-on ha rákeresel, hogy “healing frequency” akkor rengeteget fogsz találni, persze ez más, viszont a hanghullám is egyfajta rezgés.


A szorongásért viszont te magad tehetsz a legtöbbet. 2 éve volt, hogy mentőt hívtam magamra, mert biztos voltam benne, hogy meghalok. Később kiderült, hogy az egész csak a fejemben volt-érdekesek vagyunk-és amikor a sokadik vizsgálatnál is az jött ki, hogy semmi bajom, még mindig nem hittem el..

Nekem ami segített azok a különféle légzés gyakorlatok, valamint a meditáció. Rettentő jó érzés egy kicsit kiszakadni a gondolatokból, és nagyon gyorsan megtanítod magadnak vele, hogy hogyan is kell elengedni a nem kívánatos gondolatokat. Orbáncfű, citromfű tea szintén nagyon jó barátom volt/lett ebben az időszakban. :)



Sok sikert, sikerülni fog kijönni belőle! Mindig emlékezz, hogy ez mind csak a fejedben van, nincs semmi baj. :)

2022. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönóm szépen Mindenki válaszát :)

Sajnos tudom, hogy mi váltotta ki nálam ezt a pánik/szorongásos állapotot. Már több vizsgálat is alátámasztotta, hogy minden rendben van, mégsem akarja a tudatom elhinni/elfogadni, hogy téves riasztás volt ez az egész és minden OK, most már ne aggódjon feleslegesen :(

2022. dec. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!