Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ptsd szerű emlékbetörések...

Ptsd szerű emlékbetörések ellen van valamilyen gyógyszer ami hatott is valakinek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a xanax mellékhatása lehet… leszedál annyira hogy elmúltak a pánikrohamaim, cserébe olyan mellékhatásai vannak amivel nem tudok élni… nem tudok felkelni, zuhanyozni, enni, de ami még rosszabb, azok az emlekbetoresek… jelentéktelen dolgok, mint pl 14 évesen kiröhögtek a suliban, vagy fiúk deszkának hívtak(amin már rég túl vagyok) jönnek újra vissza és dühös leszek tőle nagyon, mellett durvább dolgok is, pl fenékfogdosás emléke, durvább veszekedések emléke naponta 100x visszajön és hallom az emberek hangját a fejemben… mit lehet ezzel tenni? Borzalmas

2022. nov. 25. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb lenne, ha egyhagynád a Xanaxot és vmi másra váltanál, de erről az orvosoddal kéne konzultálnod. Ha elmondod ezeket a durva mellékhatásokat, biztos tud ajánlani vmi mást helyette, ez így nagyon durva.
2022. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mit jelent az, hogy hallod az emberek hangját a fejedben?


Nyugtatók mellé antidepresszánst vagy pszichoterápiát lenne érdemes még kipróbálni. De mindenképp konzultálj erről az orvosoddal. Az emlékbetörések mögött feldolgozatlan traumák állnak. De ezeket eddig a tünetekben (pánikrohamokban) kommunikálta feléd a tested.

2022. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontosan azt jelenti hogy hallom ahogy röhögnek rajtam, vagy amikor veszekedés közben ordítanak… napi akár 50x is….

Nem értem hogy minek a hatására kerültem bele ebbe az új állapotba, xanax gondolom játszik

Tudom hogy kellene terápia, csak nagyon rossz tapasztalatom van a pszichiátriával

2022. nov. 25. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem flashbackre semmi nem hatott. 1 év utan múlóban.
2022. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az jó hír….
2022. nov. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!