Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek? (többi lent)

Mi tévő legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lényege a kérdésemnek az lenne, hogy én egy biszexuális tini lennék és sajnos eléggé zárkózott személyiség vagyok aki elég nehezen nyílik meg mások előtt teljesen. Van 2 nagyon közeli meleg barátom akikkel általános óta remek kapcsolatban vagyok és nem tudom miért de nem akarom elmondani nekik, hogy biszexuális vagyok mert valahogy kínosnak érzem és emiatt szégyellem is magam egy kicsit. Régóta tudom, hogy mindkét nemhez vonzódok és ezt elfogadtam de valamiért elmondani másoknak már nem megy. Az elmúlt pár évben sokszor volt amikor szerelmes voltam egy azonos nemű emberbe és akiknek közöllük elmondtam mit éreztem irántuk sajnos csak visszautasítást kaptam amit elég hosszú idő alatt de el tudtam fogadni és tovább lépni. Sajnos az a típus vagyok aki csak úgy tud "könnyedén" tovább lépni egy ilyen helyzetbe ha más emberbe szeretek bele... De már tényleg úgy érzem, mintha el lennék átkozva és szánalmasnak tartom azt, hogy elég nekem csak 1 darab dolog amibe én belelátom azt amit szeretnék és máris előtör belőlem a remény, hogy talán mégis kedvel... Rengeteget gondolok arra a személyre akit szeretek de eddig hiába és a mostani emberrel akit szeretek ugyan az a helyzet... Ezeket a dolgokat annyira szeretném megosztani a barátaimmal de egyszerűen képtelen vagyok rá.. Amikor magam alatt vagyok akkor semmihez nincs kedvem, nincs semmi ami érdekelne csak az, hogy az illető akibe szerelmes vagyok rám írjon akármit. Ilyenkor ha elhívnak valahová bedobom a "nincs kedvem" kártyát mert sajnos tényleg de annyira szeretném elmondani, hogy miért nincs kedvem valójában. Szörnyen érzem magam emiatt mert évek óta csak halmozom a sok szarságot és halmozom és próbálom egymagam megoldani de már lassan nem bírom. Esetleg valami tippek, hogy mégis hogyan vehetném rá magam hogy elmondjam nekik mit is érzek valójában?

2022. nov. 28. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a baràtaid rég tudjàk rólad. Hiszen ha olyan régòta baràtok vagytok és ők ketten melegek, nagy az esély rá hpgy már rég levágták a szitut csak tudják hogy félénk vagy.

Ezzel a tudattal, hogy már amúgyis tudják, nem egyszerűbb felvállalni?

2022. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár most minden jel arra mutat, hogy aszexuális(aromantikus) vagyok, de még így sem lepte meg a nem is annyira közeli barátomat, amikor arról beszéltem, hogy mind a kettő nem vonz valamilyen szinten. Szóval szerintem is, ahogy az első válaszoló mondta, már tudják és csak rád várnak.

Hidd el, örülni fognak neked.:) Én sem hittem volna, hogy ek fogom ezt mondani bárkinek is.

2022. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!