Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mitévő legyek?...

Nem tudom mitévő legyek? Szerintetek gáz? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok teljesen egészséges. Vannak barátaim és van családom. Általános iskolában csúfoltak és azóta szorongok most középsulis vagyok végzős. Szorongásomnak van egy jele is: tenyérizzadós vagyok:S Készülünk a szalagavatóra és nekem erről le kell sajnos mondanom. Nem tudja senki se az osztályból miért? Még a legjobb barátnőmnek se mondtam el. Már több embert haragítottam magamra emiatt, hogy nem válaszolok. Félek ugyanis a reakciótól és nem merem elmondani. Anyum és a pszichológus szerint pedig nincs okom félelemre. Úgy táncolnék meg minden de nem lehet:/ Szerintetek nagyon gáz probléma ez, ha egy lány tenyere izzad. Hiszen nem is akaratos ez a baj hanem akaratomon kívüli nem tudok mit tenni ellene:/
2011. szept. 20. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
De hülye vagy:D Bocsi, de hirtelen csak ez a jelző jutott eszembe. Mi mikor szalagtűzős táncot táncoltuk mindenki a kezét törölgette. Szóval szerintem e miatt ne aggódj. Amúgy mikor valaki ideges, akkor gyakran izzad a tenyere. Szerintem természetes. Sokaknak nem csak a tenyere. Nekem, ha ideges vagyok hányingerem van. Na az aztán a gáz meg az észrevehető szerintem:D Na az tényleg gáz.
2011. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az izzadós tenyered miatt nem táncolhatsz?

Na ne hülyéskedj! :)

Arról volt szó, hogy akkor izzad, ha izgulsz.

Ha emiatt minden jóról lemondasz, akkor minden apróságon izgulni fogsz, ez szerintem egy ördögi kör. Ne gubózz be!

Menj nyugodtan táncolni, ha már nem izgulsz a táncon, a tenyered se fog izzadni. Amúgy is, ez csak kézfogásnál lehet kínos, de akkor előtte töröld meg (én részemről egy laza mozdulattal a fenekemen törlöm meg (mármint a nadrágon :D ).

2011. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak ha izgulok valamikor ok nélkül is:S És nem tudom kontrollálni:/
2011. szept. 20. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3an is beájultunk szalagavatón, többek között én is :S melyik cikibb? kidőlni a sorból vagy alig észrevehetően izzadni? :D
2011. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja kontrollálni az izzadást, szerencsére.

Meg gondolj bele, akkor nem lennének dezodorok se. :)

Ne görcsölj ezen, másnak is izzad a tenyere, nem csak neked. Ettől még nyugodtan táncolhatsz szalagavatón. Sőt azon kívül is. :)

2011. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!