Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta fūvezek teljesen másképp...

Mióta fūvezek teljesen másképp érzem magam az emberekhez nincs kedvem zavar ha sokan vannak körülöttem és idegesít a hangzavar is,viszont “olyan” állapotban vagyok teljesen jól érzem magam de mikor nem használom elveszettnek érzem magam és üresnek!?

Figyelt kérdés

mintha észre se vennének, nincs is kedvem az emberekhez semmihez csak otthon lenni egyedül

Hasonló lehet ez a derealizációs tünetekhez Illetve mit javasoltok hogy jobb legyen?



2022. dec. 3. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Még nem régóta szívsz (vagy nem rendszeresen) azért van ez az ingadozás. Nyugi pár év használat után már inkább a hétköznapi élet része lesz. Nyomass mellé meditációt (akár kicsit beszívva) és jobban tudod irányítani az egészet ;)
2022. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
41%
Én 6 éve szívok ahogy az első mondta ha tényleg komolyan szeretnéd csinálni meg szokod olyan lesz mint a cigi (hogy bele tartozik a minden napjaidba) de nagyon drága függőség már szóval nem ajánlom. Meg a végén már nem is fogsz úgy beszivni meg stb...
2022. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Helyedben abbahagynám. Szer kezdi átvenni az irányítást.
2022. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az a baj ha nem szívok nem érzem magam jól szóval mindig muszáj legalább egy kicsit hogy jól legyek
2022. dec. 3. 13:02
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is voltak ilyen fóbiáim eleinte, már meeting, utazás, bármi előtt is elszívom, mint a sima cigit.

Mondjuk ezzel "jöttem le" a nyugtatóról, nekem akkor megérte. Viszont az ára miatt inkább tartok egy hosszabb szünetet, utána csak alkalmanként használom, remélem majd úgy üt, mint az elején. Amúgy sok függ attól, milyet szívsz, egy indica dominánssal nekem sincs kedvem az emberekhez és nagyon jól megvagyok a saját chillemben, szoktam relaxációs technikákat is alkalmazni. Egy sativás mindjárt társaságibb, nem üt "úgy" meg, de manapság jó ha tudsz, nem hogy válogass, milyet😅

2022. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

Az elején jellemző hogy szürkék a hétköznapok, mert minden tiszta időszakban ott van az a háttérben, hogy mennyivel jobb lenne ugyanez a helyzet beszívva. Aztán eltelik pár év, és a fű is egyre ritkábban mutat már újat. Már nem jönnek a különféle különleges meglátások, élmények, és az ember lassan megnyugszik. Utána már csak azért szív hogy jót tudjon nevetni pl este a tv-n, vagy hogy lazúljon kicsit.

Nem tudok jobbat tanácsolni mint hogy a túlbonyolítás helyett gyakorolj meditációt (nekem bevált). Amúgy viszont idő kell, és majd jobb lesz...

2022. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én a lazulósabb nyugodt változatát szívom már egy ideje másikhoz nem igazán tudok hozzájutni amitől pörögsz 😄
2022. dec. 3. 13:07
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Látom mit írtál 4-esben..tudod ennek az okát?

Én magamnál tudom, miért teszem, de ez nem fenntartható, akkor sem ha anyagilag tudod finanszírozni.

Amúgy egyszer nyomtam már el így traumát, 10 éve kb, egy év után jól kikészültem, szerintem a végén erősítette is a rossz érzéseimet. Ellenem fordult a "gyógyszerem".

Most jobban tudom kezelni, de ez a mindennapi ráfüggés, meg kell egy kicsi, hogy elviseljem az életem nálad se, nálam se jó...

2022. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
+ennek a kikeszulesnek lett vége a deperszonalizáció, derealizáció, pánikrohamok. Utána vagy 5-6 évig nem nyúltam hozzá. Lehet most se kéne, de 2 éve masszívan...már nem sokat ér, kicsit jobb csak
2022. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván megvan az oka hogy miért szívom, kipróbáltam már nélküle is hogy nem vettem és nem csináltam de teljesen másnak érzem magam nélküle aztán így utána megint vettem és csináltam tehát nem tudom mi lenne a jó megoldás de nehéz lemondani róla főleg hogy mindig van rá pénzem de úgy érzem nem lesz ennek jó vége ha így folytatom, hiába mondják sokan nem lehet rá szokni de az az érzés amit ad tud hiányozni
2022. dec. 3. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!