Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autisták/Aspergeresek! Ti...

Autisták/Aspergeresek! Ti kibírnátok egy metál koncertet az első sorból?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2022. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de szerintem nemcsak az autizmusom miatt nem. Nem is szeretem a Metált.
2022. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A betegségekkel kapcsolatban nem vagyok érintett, de többször voltam ilyen rendezvényen első sorban. Szerintem nem sokkal rosszabb, mint hátrébb, elől legalább tudsz támaszkodni. Hangosnak meg hátul is hangos.


Persze isten ments hogy rábeszéljek bárkit bármire, de átlag metálrajáróként én konfortosabban érzem magam az első sorban.


(Első sor után meg ugye necces a pogo miatt, azt semmiképp nem ajánlom.)

2022. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én kibírnék, még akár élvezni is tudnám. Régen nem ment volna, azóta sokat edzettem magam ilyenekre.
2022. szept. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Első sorból biztos, hogy nem vállalnám be. Szenzoros érzékenységem is van, pedig imádok akár 0-24-ben zenét hallgatni, de olyan hangerővel, ahol nem áll fenn a veszélye, hogy hallásvesztést okozzon, és soha többet ne tudjam élvezni a hangokat és harmóniákat olyan intenzív szinten, mint jelenleg.

Pedig van egy csomó szimpatikus koncert, amire elmennék, de ha eljutnék oda, addigra biztosan beszereznék valami extra füldugót.

2022. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igeeeen! mondjuk az is igaz hogy nekem nincs jelentősebb szenzoros érzékenységem.
2022. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

De mondjuk például a ordítozó embertömeget is bírnád?

2022. okt. 3. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, voltam már néhány metálkoncerten, nem zavart.


Nagy egyéni eltérések vannak hogy ki mennyire érintett és ez miben jelent nehézséget. Engem nem zavar a hangerő, a tömeg, az izzadság- és piaszag sem. Van akit igen.

2022. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy szeresd a metált. Ha nem, akkor eleve se kínozd magad! Én metál rajongó vagyok már igen fiatal korom óta. Igaz csak ADHD-s. Magyarországon nem szerettem koncertre járni. Ma ha van valami érdekes, akkor megyek. Én eleve is olyan beállítottságú vagyok, hogy hátul szeretek lenni és élvezni a zenét.
2023. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!