Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megéri pszichológushoz járni?...

Megéri pszichológushoz járni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Úgy érzem, hogy nem tudom egyedül feldolgozni az engem érő eseményeket. Barátaim nincsenek, hogy nekik kibeszéljem a bajaim (ez az egyik, amit nem tudok megemészteni), a családomat pedig már bőven eleget terheltem a nyomorúságommal. Már engem is megijeszt az, aki vagyok, mármint, egy ilyen magányos, kétbalkezes, semmihez nem értő személy eléggé kétségbeejtő.

Gondolkoztam azon, hogy segítséget kérek. Van itt valaki, aki már járt pszichológushoz? Megértéri elmenni? Segített?



2022. dec. 4. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Bocs, de a havi szint nem nevezhető terápiának, nem csoda, hogy nem történt tartós változás és csak tűzoltásra jó trükköket használsz.
2022. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fárasztó96 ***** válasza:
15%
Kezelés alatt nem volt gondom. Úgyhogy a havi 1 alkalom szinten tartott.
2022. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:) Azt hiszem, én is el fogok menni. Jó lenne valakinek kibeszélni a problémáim, mert lassacskán teljesen felőrölnek.
2022. dec. 6. 14:59
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Én jövő héten megyek először:) 9 éve gondolkodom rajta, bár előbb mentem volna (pénzhiány miatt nem mentem, most is segítenek, csak a felét kell fizetnem)
2022. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Psycho ***** válasza:
42%
Tévedtem. Nem a kommentek jönnek, hanem a leszázalékolások 😂 Elnézést kérek a néma károgóktól, hogy megosztjuk a tapasztalatainkat, amik ellentmondanak a meggyőződéseiteknek!
2022. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!