Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy barátnőm nagyon szégyelli...

Egy barátnőm nagyon szégyelli a menstruációját minden férfi, sőt még a párja előtt is …. Nincsen rá racionális magyarázata, 30 éves elmúlt. Hogy lehetne nekem segíteni ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Hét a kultúránkban tabu a menstruáció, el kell rejteni és férfiakkal társaságban nem beszédtéma.

Ne tudom, ezen felül mennyi még a plusz szégyen, ami a kérdésben a probléma és segíteni kéne rajta...:)

2022. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ki vagy te a történetben és mi közöd ahhoz, hogy neki gond, hogy mensturál és ezt nem tudja megbeszélni a párjával? Nekem nem a menstruáció, mint téma a probléma ebben a kérdésben, hanem a külső harmadik, aki olyasmibe avatkozik bele, amihez semmi köze nincs. Ha akar ezen változtatni, akkor fog, és ezt majd megbeszéli a párjával. De nem veled.
2022. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
68%
Neked?
2022. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
51%

Elküldöd pszihómókushoz.


A sztori nem ordineri, nem normàlis.


Egyes pàrok még ilyenkor is űzik pl az oràlszexet, màsok meg dugnak, mint a nyulak.

2022. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Anyukaja nevelte belé vagy a suliban piszkaltak ezert a lanyok.
2022. dec. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

El sem tudom képzelni, hogy akarsz TE ezen segíteni?

Odamész a párjához és beszélgetsz vele erről?

Vagy mégis ezt hogyan gondoltad?

Egyértelműen dolgoznod kellene a saját bajaidon, elég sok lehet, ha nem érzed a határokat ebben.

2022. dec. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom megmondtad neki, hogy nincs mit ezen szégyellni. Teszem hozzá idegen férfiaknak egyébként sincs hozzá köze, úgyhogy ezt nem is értem, hogy miért felmerülő kérdés.

Nem kell ezen neked segíteni, a párja minden bizonnyal tudja, amit neki kell, hogy menstruál/görcsöl, ha nem akarja a tampon, betét cserélési szokásaiba beavatni, az szíve joga.

2022. dec. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Miréna
2022. dec. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Rossz nevelés. Sajnos tapasztalatból tudom.
2022. dec. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

Ehhez pszichológus kell, nem barát/barátnő....


Súlyos szorongás lehet a háttérben.

Más tekintetben nem paranoiázik?

2022. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!