Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is fáj a gyomra a...

Másnak is fáj a gyomra a szorongástól?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongó es stresszelő alkat vagyok.

Szociális szorongással küzdök.


Este néha gyomorfájdalom tör rám.


Okozhatja a szorongás?



2022. dec. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2022. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen okozhatja,nekem eléggé tönkre tette a gyomromat a sok idegeskedés! Hozzá teszem teljesen felesleges stresszeléseim is voltak! Én most szeretnék gyógynövényes nyugtatót szedni,hátha segít!
2022. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az emésztésre is rámegy. Nagyon nehéz ellene küzdeni, mert a tudatalattiban van. Zenével tudom oldani kicsit, persze valaki gyógyszereket ajánl ilyenre
2022. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem, de étvágyamra ki szokott hatni, általában nincs étvágyam. És ha nem eszek akkor attól is rosszul vagyok.
2022. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sok savam van a szorongástól. Salvus-t iszok rá, az jól esik, bár nem finom. Meg hát terápia, aztán hátha.
2022. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
VAleriánát javaslok, gyógynövényes szer, recept nélkül kapható. Nekem oldja a szorongást. Ha nem segít, akkor kérj segítséget, egy enyhébb szorongásoldó is segít, de annál van bizonyos mértékű hozzászokás is. Zene, sport, kikapcsolódás segíthet. És persze azt beazonosítani, hogy mitől szorongsz?
2022. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hátha: [link]
2022. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!