Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha tükörbe nézek...

Mit tegyek ha tükörbe nézek és melegnek látom magam? 18F

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy mindvégig egy introvertáltabb voltam. Nyáron lett egy jóbarátom, aki meleg és belezúgtam. Ezt a belezúgást ne úgy értsd, hanem úgy hogy beleszeretsz nagyon valakibe mint egy barát, de semmi szex stb.

Azután elkezdtem festeni a hajam, már szőke vagyok. A barátaim folyamatosan leb*ziznak, anyám apám is sokszor megkérdezik hogy meleg vagyok. Ha már tükörbe nézek egy meleget látok aki ilyen himringyó



2022. dec. 7. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Mi az, hogy belezúgtam, de nem úgy? Van egy meleg barátod, na és?

Hogy láthatod melegnek magad, ha nem vagy az? Ha meg az vagy azzal sincs gond, magánügy. Ha nem tetszik a külsőd változtass rajta, hogy ne hímringyónak nézz ki.

2022. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Mit érzel? Vonzódsz a lányokhoz szexuálisan? Vagy kérdem durván, mire áll fel pasi vagy csaj? Ha is is akkor bi, ha csak az egyik hetero vagy homo.
2022. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Zagyvaságokat írsz. Belezúgsz, de nem úgy, hanem mint barát? Neked önértékelési gondjaid vannak, nem meleg vagy. Lebu.ziznak, erre elhiszed? (nem mintha gáz lenne ha tényleg meleg lennél, de ilyen hülyeségek miatt hogy szőke vagy, meg cseszegetnek nem lesz senki meleg.
2022. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Egy: a hímringyótól - szerintem - jelenleg nagyon messze vagy.

Kettő: ne mások véleménye határozza meg a szexuális orientációdat.

Azt leírták, hogy kihez érzel vonzódást, akkor mi lehet. Bár feltétlen címkék sem szükségesek, vagy skatulyák.


Szerintem, amit a barátod iránt érzel érzel, az a brománc, ami erős, és mély barátság, amikor már nehezen eldönthető, hogy csak barátok vagytok, vagy már több van köztetek annál érzelmileg. Érzelmileg, amiben - még -nincs testiség.


Plusz: az, hogy valaki meleg (nincs azzal semmi baj), nem kell feltétlen szex-szel sem járnia. Még annyira nincs köztudatban, de létezik az úgynevezett "side" meghatározás.


[link]


HA LENNE ilyen fajta kapcsolat köztetek, még akkor is messze esnél a "hímringyó" kifejezéstől. Ilyen negatív elnevezéseket ne is aggass magadra.

2022. dec. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Nyilvánvaló provokáció: egy meleg a büdös életben nem nevezné magát hímringyónak.
2022. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!