Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran ébredek azzal az...

Gyakran ébredek azzal az érzéssel hogy olyan céltalan az élet. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Mar gyerekkorom óta, néha néha olyan gondolattal ébredek, hogy nincs is értelme felkelni, minden olyan céltalan. Nem csak akkor szokott így lenni, amikor gondjaim vannak… természetesen szabadnapokon nincs ez, csak mikor melózok és aludnék még… nem utálom a munkámat, elvagyok vele de iszonyat korán kelek.


Ti hogy vagytok ezzel, hogy vészelitek át?



2022. dec. 9. 05:48
 1/5 Kólauborkával ***** válasza:
48%
Feküdj korábban, több mint valószínü, hogy kialvatlan vagy…
2022. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az életnek nincs célja, mindenki magának kell, hogy célt adjon neki. Régi korokban ez "egyszerűen" ment, a társadalom megszabta az egyénnek, hogy mi a dolga. Ma nagyobb a szabadság és a választás lehetősége, de miénk a felelősség is a döntéssel kapcsolatban.
2022. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Isti22 ***** válasza:
73%

Nem átvészelni kell, elfogadni :) Ahogy 2-es írja, te abban a tévhitben élsz, hogy az életednek van valamilyen célja, holott nincs. És akkor mi van, változna bármi?


Éld a lehető legoptimálisabban, amíg tart.

2022. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is érzem néha ezt. Szerintem pedig mélyen igenis utálod a munkád, ahogy én. Elvagyok, a fizu sem rossz, nem is hajtom szét magam, minden oltimális lenne, de mégsem az, mert nem szeretem. Ezért reggelente, amikor megszólal az ébresztő, legszívesbben lyukat ütnék a falba. Aztán ez elmúlik, pár napra rá nincs ez az érzésem. Igazából a munkán kívül próbálj több pozitív élményt szerezni. Nekem a barátnőm, barátok segítenek ebben.
2022. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod éjszakai műszakba tetetni magad? Mert ha nehezedre esik korán kelni, akkor biztos éjszakai bagoly típus lehetsz. Az ez élet célja, hogy az ember megismeri azt a csodás világot, ahová beleszületett. A művészeteket, a természet kincseit, esetleg szerez pár jó barátot, ilyesmi. Vagy lesz egy szerető családja, gyerekei.
2022. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!