Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Ketilept200 mikor ürül ki a...

A Ketilept200 mikor ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
Napi 2 tabletta, egy héten át , egy egészséges embernél milyen károkat okozhat ? Mikor ürül ki a szervezetből? Mikor maradnak abba a mellekhatások ? ( zavartság ,izzadás, ködös tekintet , szétszórtság )

2022. dec. 9. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
googleba nem találtál róla semmit?
2022. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves névtelen felhasználó!természetesen találtam róla információkat , viszont nem azt , amire kíváncsi vagyok!
2022. dec. 9. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Amit mellékhatásként írtál, az nem biztos, hogy a Ketilepttől van. Ha ezeket a tüneteket tapasztalod, akkor először a kezelőorvosoddal tisztázd, hogy mitől lehet. (Szintén Ketileptet szedek és nálam nem okoz ilyesmit.)


Amikor pár napra fel kellett függesztenem a szedését, akkor megkérdeztem az orvost, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből. Azt mondta, hogy egy nap alatt.

2022. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én szedem és nem is kezelőorvos által felírt gyógyszerről van szó. A párom szedte egy hétig, napi 2-3 tablettát, egyébként mentálisan egészséges.. Kifordult onmagabol amióta szedi, azóta merevedési problémái is vannak .
2022. dec. 9. 19:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Es amióta nem szedi , hangulatingadozasai vannak , most a semmin nevetgél például.
2022. dec. 9. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

(#3 vagyok) Itt valami nem stimmel. Miért szedte a párod és honnan volt neki, ha nem a kezelőorvosa írta fel? Napi 2-3*200 mg Ketileptet szedett be?? Az komoly, klinikai dózis, amit szkizofréneknek szoktak adni és nekik is fokozatosan alakítják ki a dozírozást, pl. első nap 1db 200 mg tbl., másoldik nap 2 és a 3 nap 3. Ha valaki csak úgy bevesz 600 mg Ketileptet, az át fogja aludni az egész napot. Egy ismerősöm masszív paranoiára kap napi 300 mg-ot és már az is komoly dózis, amit több hónapnyi fokozatos növelés mellett állítottak be neki.

Nem lehetséges, hogy a párod hirtelen kialakult pszichózisba került és arra írták fel neki a Ketileptet nagy dózisban? Mert a tünetei, amit írtál, inkább erre utalnak.

2022. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy barátja szedi, a párom pedig kért tőle, de nem is ez a lényeg .hanem hogy aggódom érte , teljesen kifordult magából , félelmetes dolgokat csinál. Pl. Áll és néz engem , percekig .. ha kérdezem nem válaszolt. Most valamivel jobban van , pörög, állandóan vigyorog , nagyon gyorsan beszél.
2022. dec. 9. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
A Ketilept szedés elkezdése, majd egy hét után a szedés hirtelen befejezése ilyen nagy napi dózis mellett olyan lehetett, mint két nagy lórúgás. Isten tudja, hogy mit hozhat elő belőle. Figyi, azt tanácsolom, hogy hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg az orvostól, hogy mi legyen. Lehet, hogy azt fogja mondani, hogy be kell vinni az addiktológiára vagy a pszichiátriára. Biztos, hogy pár nap pihenés kelleni fog neki és lehet, hogy kap gyógyszert is, hogy ezt átvészelje. Reméljük, hogy nem lesz belőle nagyobb gond. Tedd azt, amit az orvos mond.
2022. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!