Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel tudnám lefoglalni magam...

Mivel tudnám lefoglalni magam hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Nagyon magányoknak érzem magam.

Van párom, családom, 1-2 barát de annyira azt érzem hogy egyedül vagyok..

Mindenki elvan foglalva ami természetes, alapból nem vagyok egy eljárós fajta jobban szeretek itthon lenni szóval teljesen tisztában vagyok vele hogy az egész az én hibám amiért így alakul az életem.

Ilyenkor hülye gondolataim vannak és szeretném magam lekötni valamivel.

Olvasok de azt érzem az sem tesz jót.

Valami ötletet szeretnék ami hosszabb távon is leköti a figyelmem, és minden nap tudnék vele foglalkozni

Köszönöm ha segítesz

24/L



2022. dec. 9. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a meditációt.
2022. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Sport, nyelvtanulás, főzés és pszichológiai ismeretterjesztők, stb.
2022. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Huhh, lássuk: sport, kreatív hobbik, kisállatok, rejtvények, napló/vers/novellák/regényírás, nyelvtanulás, gyűjteni vmit, kertészkedés, önismereti könyvek, torna, meditálás, pakolászás, takarítás, szabás varrás, bármi tanulása, pl idegen nyelvek, ez mondjuk 2 év/nyelv. Filmek, sorozatok, ismeretterjesztő videók.
2022. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás, önkénteskédés?
2022. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cubina ***** válasza:

Tanuld ki a műkörmös szakmát, az mindig másmilyen, nem egy monoton dolog, csak a képzeleted és kreativitásod szabhat határt az alkotásaidnak. Ha jól csinálod, mindenki hozzád akar majd menni. Minden nap lehet csinálni és nagyon jól lehet vele keresni, mert az igény hatalmas. Nem is olyan fontos a szakma, ha csak elfoglalni akarod magad és nem szeretnél pénzt is mellé. Gyakorolsz a saját körmeiden, aztán megcsinálgatod a szomszéd, barátnő, akárki körmét csak úgy szívességből. És a körömépítés közben lehet barátokat szerezni, jókat beszélgetni, a férfiakat jól kibeszélni. :)


Ez csak

2022. dec. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ötleteim:

Bibliaolvasás, sport, valami választott dolog tanulása, szép épületek keresése a városban(,ha olyan helyen laksz és persze nem túlzásba víve a bennük való esetleges elmerülést.).

2022. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!