Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális ha (egy...

Mennyire normális ha (egy amúgy nyugodt férfot) felidegesítenek, és erre ő elkezd csapkodni, földhöz vág tárgyakat, ilyesmi?

Figyelt kérdés

Alapvetően türelmes, nyugodt emberről beszélünk, aki jól tűri a stresszt, de ha már nagyon h..ek nézik, akkor hirtelen bevágja az ajtót, vagy földhöz vág valamilyen tárgyat... Ez mennyire szokványos, normális dolog?

(30 körüli férfiről van szó)


2022. dec. 10. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már a nem oké kategória. De a végső határ ott van, hogy ha más embert is bánt, megüt közben.
2022. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyira mégsem tűri jól a stresszt. Pont azok a veszélyesebbek, akiknél ilyen hirtelen szakad el a cérna egyik pillanatról a másikra.
2022. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg az a kérdés, hogy aki idegbeteg módjára csapkod és földhöz vág tárgyakat az normális-e? Nem az. Ezerféle oka lehet, és az sem mindegy, hogy milyen gyakran van dührohama.
2022. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Exem is ilyen volt, nem, nem normális.


Súlyos indulatkezelési problémákkal küzd, és őszintén: én féltem tőle. Ma még csak a csavarkulcsot b...a a földhöz, holnap meg az én fejemet veri az ajtóba valami miatt.


Nálam ez a fajta agresszió instant szakítóok.

2022. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!