Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki mondja, hogy milyen...

Mindenki mondja, hogy milyen jol erzi magat frontintol/rivotol stb, en miert nem?

Figyelt kérdés

Kb havi 3 az átlag, hogy bevegyek egy 0.5 mg os rivotrilt, de azon kivul, hogy elalmosit SEMMI euforia, semmi konnyedseg, semmi “high”-t nem ad, mint amit mindenki ir. Soha nem szedtem ilyen gyogyszereket , szoval nem tolerancia miatt.

Ez mitol lehet?



2022. dec. 10. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Énse érzek semmit tőle. Talán az 1mg érezném meg de inkább nem szedem ha nem muszáj.
2022. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az ad egy kis hangulati emelkedettséget a szorongásoldók kapcsán, hogy azóta szorongok, mióta az eszemet tudom, és mikor kicsit enyhül a szorongás, az olyan számomra, mintha a nyakam körül engedne a hurok, még jó, hogy örülök neki.


Viszont én meg azt nem tapasztalom egyáltalán, amit te írsz, hogy elálmosítana. Sosem voltam tőle álmos, egyszerűen csillapította a szorongásomat. És hála a pszichiáterem nagyon tudatos gyógyszerhasználatának, nem is szoktam rá, egyetlen egyszer volt szükség a dózis emelésére hosszú évek óta.

2022. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Én is csak elálmosodok tőle. Egyszer szedtem rivotrilt 3 hónapig, de mivel nem lettem jobban tőle, így abbahagytuk. Nem is hiányzott. Frontint 1 hónapig szedtem, de mivel semmi változást nem hozott az sem, azon kívül, hogy elálmosodtam tőle, így azt is befejeztük. Akkor veszek be néha egy fronint, amikor nagyon nem tudok elaludni, semmi sem segít, és reggel korán kelni kell. Olyankor jó, hogy gyorsan elalszok tőle.
2022. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Börtöndrog, gyilkosoknak segít, hogy elfelejtsék miket tettek. Átlag embernek felesleges szednie
2022. dec. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Én meg drogos vagyok, és ha nem jutok droghoz akkor ezekkel ütöm ki magam. Kell belőle vagy 5-6 mg de akkor oda vág keményen :D
2022. dec. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja amúgy ennek nem az lényege hogy jól érzi magát az ember (azok más szerek). Ezek csak kicsattintanak a képből...
2022. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Mivel az emberek nem egyformák, ezért a gyógyszerek sem egyformán hatnak rájuk.
2022. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Jól le lett pontozva mindenki, aki nem érzi magát jobban tőle... Csak nem tudom ez másoknak miért ennyire fájó pont. Talán, mert gyakori tele van olyanokkal, akik már csak napi 5 rivóval érzik magukat egyáltalán valahogy. Remélem, hogy jobbra fordul az életetek!
2022. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, a benzos kerdeseknel a valaszokat szinte mindig lepontozzák. Nem tudom kik vagy miert, gondolom a nagy gyogyszerellenesek , akik a termeszetgyogyaszatban meg a jogaban hisznek, jonnek kielni magukat…:D
2022. dec. 11. 10:56
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg nincs olyan nyavajád amire szedni kéne, nagyapámnak 1x felírták ő egy szem után abbahagyta mert ő meg rosszul lett tőle. Én alapvetően szorongó típus vagyok, anno haver megfelezte velem a frontinját és nem szorongtam.
2022. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!