Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondhatta azt a pszichol...

Miért mondhatta azt a pszichológusnő, hogy nem vállal el?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki a problémámat, erre rövid időn belül közölte indoklás nélkül(!), hogy nem vállal el. Kérdésemre csak annyit mondott, hogy ők se vállalnak el mindenkit, de értelmes indoklás nem volt. Mi alapján döntik el a szakemberek, hogy kit vállalnak el?

2022. dec. 11. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Előttem leírták már mindazt, amit én is mondanék, csak annyit tennék még hozzá, hogy örülj neki, hogy most nem vállalt és nem kénytelen-kelletlen vállalt volna el téged, pláne, ha pénzért, mert akár még nagyobb kárt is tehetett volna benned, szóval örülj neki, azzal együtt, hogy tuti én is ezen rugóznék helyetted, hogy na, de miért. Szerintem is fura, hogy nem adott semmi indokot és nem is tanácsolt mást. Arra is rákérdeztél, hogy kihez fordulj akkor? Őt tényleg hogy szerezted? Neten találtad vagy valaki ajánlotta? Mert ha valaki ajánlotta, tán ő jobb választ is tud adni.
2022. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 NTBS ***** válasza:
50%
Azért, mert nem tudná neked segíteni. Csak ezt nem biztos, hogy ki akarja mondani.
2022. dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ne lovagolj ezen. Keress akkor másikat. Ha többről is lepattansz valamelyik csak megmondja merre menj tovább.
2022. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
És a problémádról tudhatunk? talán úgy könnyebb lenne válaszolni.
2022. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
Feltehetően nem látott benned üzletfelet.
2022. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos azok közé tartozom, akiknek sajnos nem mondta azt a pszichológus, hogy nem vállalja. Alapból evészavarral mentem, de sok más problémám is volt, amik miatt részben volt az evészavarom. Nagyon sokat rontott nálam, kb. 3 éve volt, nem sokat javultam, de azóta már pszichológushoz se merek fordulni.

Nagyjából a 10. alkalmon volt, hogy megkérdezte, hogy amúgy minek járok ide, mert úgy érzi, hogy nem akarok semmin se változtatni. Amiket tanácsolt, azok az egyek kevesebbet, egyek mást voltak, amikkel én hónapok óta próbálkoztam magamtól is, ami miatt folyamatosan csalódtam magamba és folyamatosan rosszul éreztem magam emiatt. Közben otthon is bajok voltak, magányos voltam, folyamatosan veszekedés volt csak otthon, nem kaptam segítséget, támogatást. Így nagyon fájt, hogy valaki, akinek fizetek, hogy segítsen, szintén cserben hagy, sőt lecseszésnek tűnt.

Ha az elején megmondta volna, hogy nem vállal vagy a témában jártasabb szakemberhez küld, akkor sokkal jobban jártam volna.

2023. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!