Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy izgulok a pszichológussal való ülések előtt? Más is tapasztal ilyet?

Figyelt kérdés
Az, hogy az első alkalom előtt valaki izgul, nyilván normális, mert még nem tudja hogy kell ezt elképzelni, szimpatikus lesz-e az illető stb. De nekem ez már nem az első alkalom, több mint egy éve járok, a pszichológus is nagyon kedves, rendes. Nincs komoly problémám egyébként, ahhoz képest, hogy milyen problémákkal küzdenek emberek, én enyhe eset vagyok, szorongás miatt kezdtem járni, már az is javul, de a szorongáson kívül egyéb dolgok is szóba szoktak kerülni, mikor éppen mi. Egyébként ez az izgulás kb. 5 perc múlva megszűnik és a végére meg már tök laza leszek, jó kedvem lesz.
2022. dec. 12. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, majd feloldodsz, ha meg lehet bizni benne
2022. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igen, egyfolytában. Nem is múlt el, mert nem bíztam a pszichiáteremben.
2022. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én bízok benne, pont hogy a beszélgetések után mindig megállapítom, hogy milyen aranyos, kedves, megértő.
2022. dec. 12. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális, a legkellemetlenebb dolog ami eddig történt velem hogy elmentem pszichológushoz
2022. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!