Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint el kezdtem félni, mit...

Megint el kezdtem félni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden második hónapban mielőtt elmegyek a pszichiáterhez attól félek nehogy elvegye a gyógyszereim, mert azok szintén tartanak, úgy ahogy tudok velük teljes életet élni, és pont ezért félek nagyon, nehogy elvegye.

Nagyon félek ettől, mert nem akarok megint rosszul lenni.


2022. dec. 14. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond azt a pszichiáternek ,hogy kidobtad a gyógyszereket így nem tudja elvenni...
2022. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy venni el, hanem gondol egyet és nem írja fel
2022. dec. 14. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja elvenni, hisz szükséged van rájuk. A pszichiátriai gyógyszerek amúgy is függőséget okoznak, általában életük végéig kell szedni a pácienseknek vagy csak nagyon nehezen szoktatják le őket róla. Ez pénz a gyógyszeriparnak és a pszichiáternek is. Szóval max attól félhetsz, hogy több gyógyszert ír majd fel. De mindenképp hozd fel a témát, mondd el, hogy ez stressz okoz neked és majd megnyugtat úgyis.
2022. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom milyen dokid van, de nekem állandóan felírja, pedig megmondtam neki, hogy nem fogom többet szedni. Szerintem csak akkor van gond ha többet szedsz mint az előírt adag. Tehát ha pl. felírt fél évre való adagot és két hónap után megint kérsz..
2022. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérd , hogy írjon fel tartalékba +1 2 hónapnyi adagot.

Max átmész máshova , de nem fogja elvenni.

2022. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!