Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szeressem meg magam? 25f

Hogy szeressem meg magam? 25f

Figyelt kérdés

Utálok a tükörbe nézni,mert nagyon ronda vagyok. Sikertelen vagyok az életben,4 hónapja munka nélküli vagyok nem hívnak be sehova interjúra. Nincsen barátnőm,nem szexeltem még soha. 1 évig volt párom,de ő is elhagyott. Szex vele nem lehetett mert túl fiatal volt. Teljesen kivagyok,ismerkedni próbálgattam de 1-2 nap után rám untak.

Nézem a lányokat,és egyre jobban kivagyok,hogy nem dughatok meg egyet.


2022. dec. 19. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Keress sok pénzt és már nem számít a nőknél hogy ronda vagy lesz csajod dögivel. Ez tapasztalat.

38f

2022. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk ha nem 14 éves lányoka hülyítenél, hanem a korodbeliek között nézelődnél, pl szexelhetnél is.
2022. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Ezt így nehéz megállapítani. Megfelelő önismeret kell hozzá. Lehet, hogy rossz körökben keresgélsz, és azért nem sikerült még párt találnod.

Azzal a hozzáállással, hogy "csak hadd dughassak már meg egyet" eléggé leszűkíted a lehetséges jelölteket...

2022. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es,ki mondta hogy 14 éves lányokat hülyitek ?
2022. dec. 19. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
A kötetlen digi-dugi a jó külsejű emberek kiváltsága, minnél hamarabb megbékélsz ezzel és elengeded, annál hamarabb lesz esélyed a boldogsághoz.
2022. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!