Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam furán több...

Matelzon04 kérdése:

Miért érzem magam furán több napig ha berugok?

Figyelt kérdés

Őszintén nem is tudom hogy írjam körül, mi is a preblémám, de tudom, hogy van ilyen, mert mintha hallottam róla valahol már.


Szombaton volt disznóvágás és sikerült berugnom. Sört ittam, pálinkát és hubertus(nem tudom hogy írják) szóval nem is mondható nagy keverésnek


A lényeg az, hogy amióta berugtam. Másnapóta furán érzem magam

Bizonytalansság, nehezen tudok figyelni, fáradság, szédülés, félelem, talán még enyhe szorongás

Problémát jelentenek alapvető dolgok elvégzéss, félek beszélgetni, és félek az emberektől


Józanul pedig pont az ellentétje vagyok.

Aki tudja miez a betegség vagy állapot, az kérem írja le.

Esezleg ha van más is aki így van, szivesen meghalgatom neki milyen formában jelent ez meg és hogy mi segít ilyenkor vagy hadjam amíg elmúlik?


Elöre is elnézést a fogalmazásért ha vannak hibák, vagy ismételtem magam, még mindig ilyen állapotba vagyok


Előfe is köszönöm



2022. dec. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is van ilyen, pedig nem szoktam túlzasba se vinni, max spiccességig jutok el. Hiába, nem csak másnap van hanem harmadnap meg negyednap is.

Volt, hogy egyszer hőemelkedésem volt. Addig nem is tudtam hogy masnaposság okozhat ilyet. Akkor kerestem rá hogy mia....?

Elég sz.r, nem is csinálom sokszor...

2022. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Az alkohol, és a drogok képesek előtérbe hozni/felerősíteni a mentális betegségeidet
2022. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
21%

Az alkohol folyadékot von el a kisagytól, ami miatt szédülsz, mert a mozgást is az kordinálja...


Amíg nem pótlod, addig ez van... egyél levest, tartalmasat, a kávé nem megoldás... elmúlik...

2022. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy és rendszeresen szoktál e inni?

A leírtak alapján szociális fóbia tünetei.Nekem is szokott ilyen eset lenni.

Nagyobb mennyiségű alkoholfogyasztás után szerintem sok embernél szoktak lenni ilyen tünetek.

2022. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az alkoholból keletkező mérgező acetaldehid elnyúló hatása.
2022. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!