Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel vigasztaljátok magatokat...

Mivel vigasztaljátok magatokat, ha semmi se jó? Rossz híreket kaptam, a barátaim épp most elfoglaltak.

Figyelt kérdés

Rosszul választottam szakmát, a munkahelyemen most helyeztek át, mert nem ment a munka. Azt hittem, lényegében makk egészséges vagyok, de közölték, hogy autoimmun betegséget gyanítanak, pedig a vonatkozó tüneteim jelentéktelenek. A hobbimban is sikertelen vagyok, visszaesést élek át.

A karácsonynak sem örülök, mert nekem se ideális a családom, gondolom, ez sokatoknak ismerős.


Filmcím is érdekelne, vagy tevékenység.


Valamennyire feldobott a mai edzés, így jobban vagyok most, mint napközben, de... nem az igazi. Szerencsére a héten már minden nap van edzés.


Most magányos is vagyok, minden barátom a karácsonyra készül, volt, aki COVID-os volt, mások magánéleti elfoglaltságok miatt nem érnek rá.


2022. dec. 21. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Én írni szoktam. Megnyugtat.

Milyen hobbid van, ha megkérdezhetem? :) Én ezer dologgal foglalkozom, hátha találunk közös témát, ha van kedved kicsit beszélgetni :)

2022. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A problémádat kiírni, vagy történetet írni?

Én amúgy nem vagyok történetes sajnos. :(

2022. dec. 21. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Inkább verseket szoktam.

De egyébként ezer hobbim van, szeretek olvasni, zenét hallgatni, horgolok, gyöngyöt fűzök, csipkézek, szeretek játszani mindenféle társast, öntöttem gyertyát, és gyantát is, de ezekkel most nem foglalkozom, origamizom, meg amúgy is szeretek új dolgokat tanulni.

2022. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gyertyát egyik évben öntöttem. :)


Fotózni szeretsz?

2022. dec. 21. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szeretek, csak nem tudok :) Komolyan, legalább ezer képet kell lőnöm, hogy legyen köztük egy-két használható :D Valamiért nem szívesen bízzák rám a fotózást. Nem is értem... :D

Ha szeretnéd folytathatjuk privátban is a beszélgetést :)

2022. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó levelezést fenntartó "levelezőtárs" :( De megpróbálhatjuk!
2022. dec. 21. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, nem foglak minden áron zaklatni :) Tényleg csak akkor ha van kedved, és addig amíg van kedved :)
2022. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2022. dec. 21. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!