Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez minek a tünetei lehet ?

Ez minek a tünetei lehet ?

Figyelt kérdés
Már évek óta nem tudok megnyílni emberek előtt.Csendes tipus vagyok ér nem bírom elviselni a nagyképű sokat beszélő embereket. Van,hogy szorongok,zavarba vagyok bizonyos társaságba. Vagy beképzelek dolgokat,hogy rosszat akarnak nekem meg kiröhögnek,kibeszélnek. Ismerkedni nőkkel nehezemre esik,mert lefagyok vagy azon parázok,hogy nehogy leégessem magam vagy nehogy szerencsétlenkedjek. Munkahelyen is ez van. Félek hogy elrontok valamit. Egyedül jobban szeretek dolgozni mert akkor nem vagyok zavarba. Mindig meggondolom hogy mit mondjak. Vagy nem merem kimondani amit akarok. Volt olyan is,hogy eljöttem munkahelyről mert folyamatosan beképzeltem hogy engem néznek és kiröhögnek.Képes vagyok rágodni egy dolgon ha beszolnak valami rosszat,akár napokig.Tulérzékeny vagyok a kritikára. Mi lehet ez ?
2022. dec. 24. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Introvertáltsággal kombinált önértékelés-, illeve önbizalomhiány.
2022. dec. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%
Egy csipetnyi generalizált szorongás is lehet a képben.
2022. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!