Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a múltamat, azt hogy ki vagyok, minden nap úgy éreztem hogy egy teljesen más személy vagyok, másképp is viselkedtem, a környezetemet is másképp láttam, az embereket is és semmi nem tűnt igazán valósnak. Bár ha próbáltam nagyon visszaemlékeztem a múltamra halvány emlékeim voltak, viszont sokáig nem tudtam rajta gondolkodni, megterhelő volt visszaemlékezni az eddigi életemre s arra ki vagyok, hogyan kerültem oda ahol tartok most az életemben, az ismerőseimet is másképpen láttam, mintha minden megváltozott volna s nem különítettem el a személyeket az életemben, nekem mindenki egyforma volt de mégis más, tehát nem volt meg az ami régebben hogy minden személlyel tudtam hogyan kell beszéljek, hanem mindenkivel ugyanúgy viselkedtem. És semmi nem tűnt annyira valóságosnak. Nagyon sokáig tartott ez az állapot, néha néha elmúlt, de többnyire visszatért. Most valósnak tűnik minden, viszont depresszív hangulatom van, mintha hiányozna valami, mintha nem lenne teljes az életem, mintha értelmetlen lenne minden és a múltat teljesen elengedtem, a jelen értelmetlen, a jövő bizonytalan. Valami kibírhatatlan állapot ez.

2022. dec. 24. 04:15
 1/1 anonim ***** válasza:
22%
Valami esemény hatására érzed ezt? Mióta tart?
2022. dec. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!