Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen fajta tünet lehetett ez?

Milyen fajta tünet lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tavaly pszichiátrián voltam. Történt akkor egy olyan dolog ott, hogy nagyon szorongtam, és egyszer csak elkezdtem erős hányingert érezni, ami lefekvéskor fokozódott, és úgy éreztem valaki szorítja a nyakamat és nem kapok levegőt, ehhez erőteljes remegés társult, de vérnyomás , cukor , oxigén szaturáció rendben volt, de nagyon szörnyű volt. Az alapbetegségem szkizofrénia és kényszeres tünetek, de ma is elfog a félelem ha visszagondolok rá, és könyörögtem hogy jöjjön ügyeletes orvos , de nem jött, azt üzente az ápolóval hogy kapjak plusz Frontint. Nagyon rossz volt, úgy éreztem menekülnöm kell és én magam keresem meg az ügyeletes orvost.
2022. nov. 3. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham lehetett.
2022. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Chris Coleman ***** válasza:

Pánikroham. Ha újra jön kezdj el valamilyen másfajta tevékenységet csinálni, pl. fekvőtámaszokat, vagy helyben futás. Jó lehet még a másik véglet, amikor beszívod a levegőt és lassan, mélyen fújod ki és ezt csinálod amíg elé nem múlik. A legfontosabb ilyenkor, hogy tudatosan emlékeztesd magad arra, hogy mindjárt elmúlik. Egy ilyen roham tényleg nem tart sokáig de nagyon sok időnek tűnik.

Boldog Napokat!

Chris

2022. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!