Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Átcsaphat a depresszió vagy a...

Átcsaphat a depresszió vagy a megszállottság erős szívfájdalomba?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megőrülök tőle. Egyszerűen nem csillapodik. Megnyitottam egy snapet amit nem kellett volna egy volt barátnőmtől. Láttam, hogy egy másik sráccal van és azóta olyan rosszul érzem magam. Nem teszek ellene semmit sem. Nem fogok írni rá meg semmi. Próbálom elfelejteni kizárni az életemből, de attól tartok, hogy lehetetlen. Örülten fáj még mindig pedig már egy hónapja, hogy nem is beszéltem vele meg nem is láttam. A depresszióm is kiújulóba van és visszatértek a szorongások is. Úgy érzem elvesztettem mindenem. Van egy újdonság is, most nem akarok meghalni, viszont most félek attól, hogy megöl a fájdalom.

2022. dec. 26. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Fordulj szakemberhez. Ők tudnak segíteni. Addig is irány a természet, séta, futás, bármi. Tereld el a figyelmedet!
2022. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől a választól csak még jobban felbaszodik az agyam.
2022. dec. 26. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Lényegében pszichoszomatikusan fáj a mellkasod. Fizikai tüneteket okoz a depi, és az idegfeszültség. Amúgy az 1. jókat írt. Testmozgás, séta, sport jót tesz, levezeti a feszkót, megnyugtat. Mindenesetre biztos jobb, mint ezen rágódni 0-24. Rossz hír, hogy viszonylag ritka, de meg tud ölni a lelki fájdalom. Infarktust, strokot pl simán tud okozni.
2022. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Már látom a jövőm.
2022. dec. 26. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem érzed, hogy egy kicsit túldramatizálod? "Úgy érzem, elvesztettem mindenem", kiscsillag attól, hogy valaki mással van együtt, még nem a világvége. Ha mással van, és nem veled, akkor b*ssza meg, minek sírnál te egy olyan ember miatt, aki nem viszonozza az érzelmeidet? Ezek szerint nem illettek össze és nem vagytok egymásnak teremtve. Egy könnycseppet sem vesztegetnék rá.

Szedd össze magad, és keress te is valakit, mert megérdemled.

2022. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Első vagyok. Akkor is tartom a véleményemet... A többieknek is igazuk van. Vagy mondok jobbat.. Szerezz egy boxzsákot és üssed, amíg tudod. Utána megnyugszol
2022. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Azt hiszem, értem, miért szakított veled az a lány.
2022. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szakított velem, de értem mire gondolsz. Ideges voltam és fájdalmat éreztem, azért válaszoltam obszcén szóval.
2022. dec. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!