Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van a Remotiv Extrának valamil...

Van a Remotiv Extrának valamilyen mindenmentes alternatívája?

Figyelt kérdés

Nagyon jó amúgy, sajnálom, hogy nem előbb adtam neki egy esélyt, viszont ő az első számú gyanúsított, aki elbarmolhatta az arcbőröm.

Lehetőleg Magyarországon kapható lenne jó, nemigen tudok most külföldről rendelni.

A GymBeamnél kapható orbáncfűvel van valakinek tapasztalata?

Köszi előre is a válaszokat.



2022. dec. 27. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Orbáncfű tea
2022. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen ittam, akár 3 csésze citromfű-orbáncfű teát is esténként, de elég gyenge volt (pedig tizenéves korban ezek még jobban hatnak). Az ízéért sem vagyok oda, bár nem olyan vészes, leküldeném, ha nem lenne más. Azért köszi.
2022. dec. 27. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Mindenmentes változatot keresel. A Remotiv orbáncfű kivonat, ennek a mindenmentes változata az orbáncfű. Ennél mindentesebb változat nincs. A tea is hatásos, csak jól kell elkészíteni. Gyógyteát meg nem az íze miatt iszunk.
2022. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jól készítettem el, de ha van valami titok, amiről a gyógynövénykönyvek hallgatnak, áruld el, ne sejtelmeskedj :D
2022. dec. 28. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!