Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érdemes szedni a...

Hogyan érdemes szedni a Remotiv Extrát? Reggel vagy este?

Figyelt kérdés

Azt hiszem azt olvastam valahol, hogy este kell bevenni. De ez antidepresszáns hatású, nem élénkít? Citromfüvet vagy valamit szedtek mellé?

Nekem hónapok óta gondot okoz az álmatlanság, ami miatt egész nap szorongok. Ezért gondolkodom, hogy kipróbáljam, mielőtt rendes antidepresszáns szedésbe kezdenék. Tudom, hogy pont a szorongás miatt nem alszom, de képtelen vagyok abbahagyni. Frontinból szedtem kisebb adagot, egy ideig jó volt vele, de kb. egy hónap után nem hatott elégge.

Pszichológushoz járok, de elég hosszú idő átalakítani a gondokolkodásom.



2022. dec. 19. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, semmit nem használ.
2022. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Tökmind1 mikor szeded, ez egy semmit nem érő """antidepresszáns""". Max placebo hatása van, igy lényegtelen h mikor szeded.
2022. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy antidepresszáns, annyira nyugtat mint egy esti tea vagy meleg tej.
2022. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy antidepresszáns hatású. Tudom, hogy nem antidepresszáns, csak ahhoz hasonló, de annál sokkal enyhébb reakciót vált ki... :) Nem is placebo, csak enyhe a hatása.

Köszönöm a véleményeteket. Sajnálom, hogy nektek nem vált be, de nem azt kérdeztem, hogy érdemes-e szedni, hanem, hogy hogyan. Tisztában vagyok vele, hogy egy gyógynövényes tabletta nem oldja meg varázsütésre a problémát, de a rendes antidepresszánsra, utolsó megoldásként tekintek. Veszítenivalóm nincsen.

2022. dec. 19. 09:01
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Mindegy mikor veszed be, ez egy gyenge gyógynövényes cucc. A gyógyszergyárak és reklámok által túlhypolt termék, igazából csak lehúzás. Én biztos nem költenék ilyesmire. Enyhe depresszióra vannak ennél jobb módszerek is. Séta a természetben, kisállatok, kreatív hobbik, relaxálás, meditálás, jóga. Kellemes-vidám könyvek, filmek, zenék. Étcsoki, forralt bor, szex, szerelem, gyöngédség.
2022. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%

Ha antidepresszáns hatású lenne, akkor túl is lehetne adagolni, mivel nem receptes = semmit nem ér, azért veheted vödörrel is.

Nem fura, hogy gyógyszereket nem vehetsh recept nélkúl? Azért mert annak hatása van.

2022. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ne harapd le a fejem kérlek, de valamennyi hatása kell, hogy legyen. Az orvosok pl. nem engedik, hogy normál AD mellé szedj orbáncfüvet, mert szerotoninszindrómát okozhat.

5/6 Ezek nagyrészt megvannak, köszi! :)

2022. dec. 19. 09:55
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
De nincs hatása :D
2022. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Reggel szedem, 1 hete, van hatása. Ha placebo akkor az, de mégis nekem jó a sok antidepi után, aminek viszont csak a mellékhatásait "élveztem"
2022. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem fog érdemi hatást kifejteni, időpazarlás és pénzkidobas
2022. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!