Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet baj belőle ha hamarabb...

Lehet baj belőle ha hamarabb vettem be az antidepresszánst véletlen?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka értem haza (nem ittam) csak odavoltunk és este 0.25-0.5-ös xanaxot szoktam bevenni de leginkább 0.25-öt de még eléggé éreztem, hogy nem vagyok fáradt de aludni kéne így mondom beveszek egy 0.5-öt, de az antidepresszánsommal hasonló színe van így elrágtam szószerint és lefeküdtem. Általában 8-12 között veszem be, de most hajnal 3-kor. Gondolom akkor ma már ne vegyek be, és holnap ugyanúgy ahogy szoktam? Vagy lehet bajom belőle?

2022. dec. 30. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ma ne vegyél be, holnap a szokásos idődben.
2022. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy #1 írja, ma már ne vedd be a reggelit, holnap pedig rendes időben. Ha rendszeresen, legalább egy hónapja szeded, akkor egy ilyen időpontbeli eltérés nem oszt, nem szoroz a hatóanyagszint szempontjából.
2022. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Legalább több haszon marad a gyógyszergyártóknak a különadó befizetése után.
2022. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1-2 Köszönöm szépen akkor megnyugodtam olvastam még hamarabb is csak nem tudtam válaszolni.
2022. dec. 30. 20:37
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Alusapkát ne felejtsd.
2022. dec. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!